Schliessen
Schliessen
Hausengel Team

Kariera w Hausengel

Dlaczego Hausengel? Ponieważ liczą się ludzie!

Ludzie stanowią o charakterze firmy. Dlatego jest dla nas ważne, żeby pracownicy zawsze dobrze czuli się w Hausengel oraz żeby mogli rozwijać swoje zdolności i talenty – obojętnie czy u progu swojej kariery zawodowej czy na jej dalszych etapach. Oferujemy dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku, szerokie persepektywy wzrostu i rozwoju oraz liczne benefity.  Hausengel to firma z wartościami, które kształtują nasze podejście do pracy. Stajemy przed jednym z największych wyzwań naszych czasów – twórz przyszłość razem z nami!

Nasze atuty

W Hausengel stawiamy na otwartą komunikację. Tworzymy atmosferę opartą na zaufaniu, w której pracownicy mogą liczyć na wzajemny szacunek, ale i konstruktywną krytykę, niezależnie od powierzonych im zadań i sprawowanych przez nich funkcji. Styl zarządzania oparty na współdziałaniu sprawia, że pracownicy stają się częścią procesu decyzyjnego.

Pracownicy Hausengel
Simon Wenz

Możliwości rozwoju

Naszym największym kapitałem są zmotywowani pracownicy, posiadający odpowiednią wiedzę. Doceniamy kompetencje naszych pracowników poprzez powierzanie im adekwatnego zakresu obowiązków i odpowiedzialności, przez co wspieramy ich przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty i zawodowy. Przedstawiciele kadry zarządzającej rozwijają w podległych im zespołach poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki, jak i całe przedsiębiorstwo.

Perspektywiczne planowanie zatrudnienia, jak i doskonalenie zawodowe i dokształcanie, to gwarancja profesjonalizmu naszych pracowników oraz utrzymania wysokich standardów jakości pracy. Naszym sposobem na utrzymanie i poprawę zadowolenia oraz motywacji są szkolenia i dobra komunikacja.

Praca zespołowa to podstawa naszego sukcesu. To ona umożliwia dobrą i harmonijną współpracę wszystkich zespołów w firmie – we wszystkich europejskich oddziałach Hausengel. Mając to na uwadze, postrzegamy ewentualne konflikty jako szansę systematycznej poprawy jakości współpracy.

Hausengel to przede wszystkim ludzie, przyjaciele i niepowtarzalna atmosfera pracy

Marta Janiak
Czy praca może być intensywna i wysoce absorbująca, a jednocześnie dawać poczucie ogromnej satysfakcji i każdego dnia motywować do dalszego działania? Czy może stanowić znaczną część codzienności, a zarazem nie ingerować w negatywny sposób w życie prywatne? Czy musi być tylko i wyłącznie koniecznością, czy też może odgrywać pozytywną wartość, nadając odpowiedni rytm dnia, kształtując osobowość, ucząc chociażby samodyscypliny, odpowiedzialności, czy systematyczności? I wreszcie, czy praca sama w sobie może przynosić tak po prostu radość i zadowolenie? Nigdy wcześniej nie odpowiedziałabym twierdząco na wszystkie wyżej postawione pytania. Nigdy wcześniej, dopóki takiej pracy nie znalazłam…

To, co mnie urzekło w Hausengel na początku, urzeka mnie każdego dnia na nowo

Marzena Tylman
W Hausengel wchodzę w skład pięcioosobowego zespołu telefonicznej firmowej centrali. Nie marzyłam nigdy o obsłudze telefonicznej centrali firmy, ale im dłużej to robię, tym bardziej staje się jasne, że nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Wykonując moją pracę nie raz słyszę głosy wdzięczności i słowa podziękowania za okazaną rodzinom oraz opiekunkom pomoc i wsparcie. To najlepiej świadczy o tym, że to co robimy ma sens! Takie słowa to duży komplement, ale też zobowiązanie na przyszłość, by nie zawieść ludzi, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem.

W Hausengel najbardziej zaskoczyła mnie otwartość

Stefan Szablewski
Po trzyletniej pracy poza miejscem zamieszkania i tułaniem się po hotelach bardzo chciałem znowu zamieszkać w domu. Udało się to dzięki pracy w Hausengel, gdzie znalazłem pracę zgodną z moimi oczekiwaniami.

Hausengel to dla mnie gotowość do niesienia pomocy

Magdalena Gärtner
Moja przygoda w Hausengel w dziale koordynacji zleceń rozpoczęła się we wrześniu 2015.

Moje zdanie liczyło się od początku

Kasia Wilkowska
Kwiecień 2017 był dla mnie miesiącem dużych zmian. Nagle i niespodziewanie skończył się projekt, który prowadziłam i tak oto życie postawiło przede mną zadanie szukania nowej pracy. Postanowiłam dać sobie trochę czasu, ponieważ mimo że ofert pracy z językiem niemieckim w Poznaniu jest dużo, nie chciałam po prostu zarabiać pieniędzy, tylko też mieć frajdę z tego, co robię. Pewnego dnia trafiłam na ogłoszenie dotyczące stanowiska specjalisty ds. rekrutacji w firmie Hausengel.

Hausengel to różnorodny, wielobarwny, międzynarodowy zespół zgranych ludzi

Gabriella Toth
Dla każdego, kto pracuje poza granicami swojego kraju, praca, w której można używać swojego ojczystego języka, jest pracą marzeń. Ja i moje koleżanki mamy to szczęście, że wykorzystujemy nasz język w codziennej pracy. Hausengel jest prawdziwie multikulturową firmą.
Elastyczny czas pracy Elastyczny czas pracy
Płaska hierarchia Płaska hierarchia
Home office Home office
Biuro przyjazne zwierzętom Biuro przyjazne zwierzętom
Kawa i napoje Kawa i napoje
Rabaty dla pracowników Rabaty dla pracowników
Szkolenia i kursy Szkolenia i kursy
Ubezpieczenie zdrowotne Ubezpieczenie zdrowotne