<
Schliessen
Schliessen

W Hausengel najbardziej zaskoczyła mnie otwartość

Stefan Szablewski

Stefan Szablewski

Po trzyletniej pracy poza miejscem zamieszkania i tułaniem się po hotelach bardzo chciałem znowu zamieszkać w domu. Udało się to dzięki pracy w Hausengel, gdzie znalazłem pracę zgodną z moimi oczekiwaniami.

Co najbardziej zaskoczyło mnie w Hausengel? Otwartość! Tak w odniesieniu do międzynarodowej struktury – Hausengel to przedsiębiorstwo rezydujące w siedmiu europejskich krajach, jak i mojego wieku. To z jednej strony gotowość zatrudnienia osoby w wieku przedemerytalnym, a z drugiej fantastyczne przyjęcie przez zdecydowanie młodszy zespół, którego stałem się częścią.

Przyjazna atmosfera w pracy i jasno określone obowiązki powodują, że chętnie idę do pracy. I chociaż nie bezpośrednio, to jednak poprzez pracę w Hausengel mam swój mały udział w niesieniu pomocy osobom starszym i wymagającym opieki, co jest dla mnie bardzo ważne.

Hausengel to dla mnie gotowość do niesienia pomocy

Magdalena Gärtner
Moja przygoda w Hausengel w dziale koordynacji zleceń rozpoczęła się we wrześniu 2015.

Moje zdanie liczyło się od początku

Kasia Wilkowska
Kwiecień 2017 był dla mnie miesiącem dużych zmian. Nagle i niespodziewanie skończył się projekt, który prowadziłam i tak oto życie postawiło przede mną zadanie szukania nowej pracy. Postanowiłam dać sobie trochę czasu, ponieważ mimo że ofert pracy z językiem niemieckim w Poznaniu jest dużo, nie chciałam po prostu zarabiać pieniędzy, tylko też mieć frajdę z tego, co robię. Pewnego dnia trafiłam na ogłoszenie dotyczące stanowiska specjalisty ds. rekrutacji w firmie Hausengel.

Hausengel to różnorodny, wielobarwny, międzynarodowy zespół zgranych ludzi

Gabriella Toth
Dla każdego, kto pracuje poza granicami swojego kraju, praca, w której można używać swojego ojczystego języka, jest pracą marzeń. Ja i moje koleżanki mamy to szczęście, że wykorzystujemy nasz język w codziennej pracy. Hausengel jest prawdziwie multikulturową firmą.