Kursy języka niemieckiego

Dla nas, uznanej przez państwo i dopuszczonej w oparciu o dyrektywę AZAV Akademii, szczególnie ważne jest, by wspierać opiekunów także w nauce języka niemieckiego. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest niezbędnym narzędziem do wykonywania zadań związanych z opieką w domowym otoczeniu i istotnym komponentem w pełni profesjonalnej pielęgnacji. W naszych międzynarodowych oddziałach Akademii dążymy do tego, by móc zaoferować Państwu możliwie najszerszą ofertę kursów na terenie całego kraju.

Na Węgrzech współpracujemy aktualnie ze szkołą językową »AN-JU Nyelviskola«, na Litwie z szkołą językową »Gloria lingua«, w Polsce ze szkołą »Profi-Lingua« a w Rumunii z »Centrul de Formare si Certificare Profesionala«. Każdy franczyzobiorca otrzymuje na kurs języka niemieckiego wsparcie finansowe w wysokości 75 euro.

Poznaj naszą aplikację do nauki języka niemieckiego!

Oprócz tego dajemy naszym opiekunom możliwość, elastycznej i niezależnej od miejsca, pracy nad swoimi umiejętnościami językowymi. W tym celu stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju aplikację do nauki języka niemieckiego, która obejmuje głównie temat pielęgnacji i opieki w domowym otoczeniu. Dzięki niej przyswoją Państwo słownictwo specyficzne dla branży opieki domowej i będą w stanie porozumiewać się swobodnie.

Opiekunowie współpracujący z naszą firmą otrzymują roczną bezpłatną licencję. Wszyscy inni zainteresowani mogą wykupić licencję za jedyne 5 euro miesięcznie.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku instruktażowego, który przedstawia instalację aplikacji krok po kroku: