<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Kursy języka niemieckiego

Dla Hausengel szczególnie ważne jest, by wspierać opiekunów także w nauce języka niemieckiego. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest niezbędnym narzędziem do wykonywania zadań związanych z opieką w domowym otoczeniu i istotnym komponentem w pełni profesjonalnej pielęgnacji. W naszych międzynarodowych oddziałach Akademii dążymy do tego, by móc zaoferować Państwu możliwie najszerszą ofertę kursów na terenie całego kraju.

Na Węgrzech współpracujemy aktualnie ze szkołą językową »AN-JU Nyelviskola«, na Litwie z szkołą językową »Gloria lingua«, w Polsce ze szkołą »Profi-Lingua« a w Rumunii z »Centrul de Formare si Certificare Profesionala«. Każdy franczyzobiorca, który zechce rozwijać swoje kompetencje językowe na kursie języka niemieckiego, może otrzymać zwrot jego kosztów w wysokości do 75 euro.

W naszej grupie na Facebooku Hausengel: Praktyczny niemiecki dla Opiekunek udostępniamy lekcje niemieckiego za darmo od 2015 r. Lekcje niemieckiego publikujemy od poniedziałku do piątku. Skupiamy się w nich na poszerzaniu słownictwa, jednak nie brakuje również przykładów zastosowania w konkretnych kontekstach oraz nagrań prawidłowej wymowy do odsłuchania. Zapraszamy do dołączenia do grupy i korzystania z tej skarbnicy słówek i zwrotów przydatnych każdej opiekunce seniora w codziennej pracy.