Schliessen
Schliessen
Zespół Hausengel

Aktualne oferty pracy

Jesteśmy międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się zespołem. W centrum naszej pracy znajduje się człowiek – pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Hausengel to ludzie pełni pasji, otwarci na drugiego człowieka i wyzwania. We wszystkim, co robimy, widać serce. Dołącz do nas!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty, a chciałbyś z nami pracować, wyślij nam swoje CV na nasz adres mailowy i napisz, czym chciałbyś się zajmować.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. j. w Poznaniu (ul. Szkolna 5 lok. 15, 61-832 Poznań KRS: 0000389293) moich danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby prowadzonej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych na podobne stanowiska.”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji jest Hausengel International Polska sp. z o.o. sp. j. z siedzibą w Poznaniu (ul. Szkolna 5 lok. 15, 61-832 Poznań, KRS: 0000389293). Zbieranie danych franczyzobiorców odbywa się w imieniu współodpowiedzialnych spółek Hausengel Holding AG i Hausengel GmbH przez Hausengel International Polska sp. z o.o. sp. j., ul. Szkolna 5/15, 61-834 Poznań (Polska), dawniej Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Szkolna 5/15,61-834 Poznań (Polska).  Dane są zbierane, po wyrażeniu zgody, dla potrzeb trwającej rekrutacji lub także przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji. Zgoda na udział w rekrutacjach powinna zostać udzielona np. w formie przedstawionej poniżej i może zostać w każdym czasie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania danych osobowych w okresie sprzed jej wycofania. Polityka prywatności dostępna jest pod tym adresem.