Schliessen
Schliessen

Hausengel to różnorodny, wielobarwny, międzynarodowy zespół zgranych ludzi

Gabriella Toth

Gabriella Toth

Dla każdego, kto pracuje poza granicami swojego kraju, praca, w której można używać swojego ojczystego języka, jest pracą marzeń. Ja i moje koleżanki mamy to szczęście, że wykorzystujemy nasz język w codziennej pracy. Hausengel jest prawdziwie multikulturową firmą.

W 2012 roku przyjechałam do Niemiec jako doktorantka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informatologii budapesztańskiego uniwersystetu ELTE. Moim celem była praca badawcza w Marburgu. Nie przeczuwałam, że rok później porzucę wyuczony zawód, żeby poświęcić się pracy w zupełnie nowym obszarze.

W 2013 roku moja dobra znajoma podzieliła się ze mną informacją, że Hausengel poszukuje pracowników do swojego węgierskeigo zespołu. Wykorzystałam tę okazję i natychmiast złożyłam aplikację, która została rozpatrzona pozytywnie. Od tego czasu wspieram węgierski zespół Hausengel. Na Węgrzech pracowałam w wyuczonym zawodzie ponad 12 lat. Współpraca z ludźmi zawsze stanowiła ważną część mojej pracy. Praca w Hausengel przynosi mi wiele radości i mogę w niej worzystywać doświadczenia zdobyte wcześniej.

Moi koledzy z pracy pochodzą z różnych krajów. Tolerancja, wzajemny szacunek i akceptacja są dla nas oczywiste i wpłwają na naszą codzienną pracę. Czy to w kwestiach zawodowych czy bardziej prywatnych, moi koledzy i koleżanki są zawsze pomocni i otwarci. Staramy się wzajemnie wspierać i razem stawiać czoła wyzwaniom każdego dnia w pracy.

Hausengel postrzegam jako różnorodny, wielobarwny, międzynarodowy zespół zgranych ludzi. Mogę szczerze przynać, że to najlepsze miejsce, w jakim mogłam pracować.

Hausengel to dla mnie gotowość do niesienia pomocy

Magdalena Gärtner
Moja przygoda w Hausengel w dziale koordynacji zleceń rozpoczęła się we wrześniu 2015.

Moje zdanie liczyło się od początku

Kasia Wilkowska
Kwiecień 2017 był dla mnie miesiącem dużych zmian. Nagle i niespodziewanie skończył się projekt, który prowadziłam i tak oto życie postawiło przede mną zadanie szukania nowej pracy. Postanowiłam dać sobie trochę czasu, ponieważ mimo że ofert pracy z językiem niemieckim w Poznaniu jest dużo, nie chciałam po prostu zarabiać pieniędzy, tylko też mieć frajdę z tego, co robię. Pewnego dnia trafiłam na ogłoszenie dotyczące stanowiska specjalisty ds. rekrutacji w firmie Hausengel.

Moja praca jest urozmaicona i interesująca

Maike Shapran
Mam 31 lat i pracuję w Hausengel od czerwca 2010. Praca sprawia mi ogromną przyjemność, a koledzy są wspaniali. Rozumiemy się bardzo dobrze i tworzymy zgrany zespół.