Testy na koronawirusa Testy na koronawirusa

Kariera w Hausengel

Dlaczego Hausengel? Ponieważ liczą się ludzie!

Ludzie stanowią o charakterze firmy. Dlatego jest dla nas ważne, żeby pracownicy zawsze dobrze czuli się w Hausengel oraz żeby mogli rozwijać swoje zdolności i talenty – obojętnie czy u progu swojej kariery zawodowej czy na jej dalszych etapach. Oferujemy dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku, szerokie persepektywy wzrostu i rozwoju oraz liczne benefity.  Hausengel to firma z wartościami, które kształtują nasze podejście do pracy. Stajemy przed jednym z największych wyzwań naszych czasów – twórz przyszłość razem z nami!

Nasze atuty

W Hausengel stawiamy na otwartą komunikację. Tworzymy atmosferę opartą na zaufaniu, w której pracownicy mogą liczyć na wzajemny szacunek, ale i konstruktywną krytykę, niezależnie od powierzonych im zadań i sprawowanych przez nich funkcji. Styl zarządzania oparty na współdziałaniu sprawia, że pracownicy stają się częścią procesu decyzyjnego.

Pracownicy Hausengel
Simon Wenz

Możliwości rozwoju

Naszym największym kapitałem są zmotywowani pracownicy, posiadający odpowiednią wiedzę. Doceniamy kompetencje naszych pracowników poprzez powierzanie im adekwatnego zakresu obowiązków i odpowiedzialności, przez co wspieramy ich przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty i zawodowy. Przedstawiciele kadry zarządzającej rozwijają w podległych im zespołach poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki, jak i całe przedsiębiorstwo.

Perspektywiczne planowanie zatrudnienia, jak i doskonalenie zawodowe i dokształcanie, to gwarancja profesjonalizmu naszych pracowników oraz utrzymania wysokich standardów jakości pracy. Naszym sposobem na utrzymanie i poprawę zadowolenia oraz motywacji są szkolenia i dobra komunikacja.

Praca zespołowa to podstawa naszego sukcesu. To ona umożliwia dobrą i harmonijną współpracę wszystkich zespołów w firmie – we wszystkich europejskich oddziałach Hausengel. Mając to na uwadze, postrzegamy ewentualne konflikty jako szansę systematycznej poprawy jakości współpracy.

Moja praca jest urozmaicona i interesująca

Maike Shapran
Mam 31 lat i pracuję w Hausengel od czerwca 2010. Praca sprawia mi ogromną przyjemność, a koledzy są wspaniali. Rozumiemy się bardzo dobrze i tworzymy zgrany zespół.
Elastyczny czas pracy Elastyczny czas pracy
Płaska hierarchia Płaska hierarchia
Home office Home office
Biuro przyjazne zwierzętom Biuro przyjazne zwierzętom
Kawa i napoje Kawa i napoje
Rabaty dla pracowników Rabaty dla pracowników
Szkolenia i kursy Szkolenia i kursy
Ubezpieczenie zdrowotne Ubezpieczenie zdrowotne