Hausengel otrzymał nagrodę TOP 100 jako najlepsza firma w branży w kategorii innowacyjność!

Jako zespół Hausengel jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni, że zostaliśmy uhonorowani renomowaną nagrodą TOP 100 za naszą innowacyjność. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza naszą pozycję jako pioniera i wiodącej firmy w branży opieki domowej. Na czym zyskują także nasi opiekunowie.

 

Ranga Yogeshwar osobiście gratuluje Juliane Bohl, członkowi zarządu Hausengel, zdobycia pożądanego odznaczenia TOP 100 na Niemieckim Szczycie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Augsburgu (©KD Busch / compamedia).

Hausengel zdobył nagrodę TOP 100 w kategorii "innowacyjność". To niezwykłe uznanie i bardzo się z tego cieszymy!

Nasza siła innowacji: W Hausengel innowacja i postęp są na pierwszym miejscu. Jesteśmy znani z naszego wizjonerskiego sposobu myślenia i zdolności do bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie opieki. Obecnie pracujemy nad nowym systemem CRM. Dzięki temu rozwojowi technologicznemu możemy zapewnić naszym opiekunom domowym optymalne środowisko pracy. Mogą oni umieścić swoje preferencje i umiejętności w profilu, które zostaną automatycznie dopasowane do oczekiwań odpowiedniej rodziny. To umożliwia efektywną i transparentną organizację pracy, dzięki czemu opiekun osoby starszej może optymalnie planować swoje zlecenie.

Wszechstronne wsparcie: Opiekunowie seniora są w centrum naszej uwagi, otrzymują nasze wsparcie we wszystkich aspektach swojej pracy. Nie tylko zajmujemy się planowaniem i organizacją zleceń, ale również oferujemy różnorodne możliwości kształcenia i rozwoju zawodowego. Ponadto jesteśmy również obecni emocjonalnie i społecznie, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Równowaga prawna i społeczna: Nasza współpraca opiera się na równowadze społecznej i prawnej. Traktujemy poważnie interesy i potrzeby naszych opiekunów. Dążymy do tego, aby byli traktowani uczciwie. Dlatego zobowiązaliśmy się do przestrzegania normy DIN SPEC 33454, która definiuje jasne wytyczne dotyczące współpracy między opiekunami domowymi a dostawcami usług opieki. Poprzez naszą współpracę tworzymy atmosferę zaufania, otwartości i wzajemnego szacunku.

Nagroda TOP 100 jest potwierdzeniem naszych wysiłków i bodźcem do dalszego osiągania doskonałości. Chcemy zachęcić opiekunów seniora do współpracy tylko z najlepszymi i najbardziej innowacyjnymi firmami w branży. Nasze wyróżnienie nagrodą TOP 100 potwierdza naszą pozycję jako lidera i wiodącej firmy w branży opieki domowej. Współpraca z nami przynosi korzyści opiekunom domowym w postaci wszechstronnego wsparcia i środowiska sprzyjającego innowacji i rozwojowi.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Jak uchronić się jesienią przed przeziębieniem: skuteczne strategie i porady

Jesień, choć pełna uroku, to również okres, w którym nasz organizm jest bardziej podatny na przeziębienia i infekcje. Zmienne temperatury, wilgotność powietrza i wzmożona aktywność wirusów to czynniki…

Światowy Dzień Alzheimera

Światowy Dzień Choroby Alzheimera: podziękowania dla opiekunów

Z okazji Światowego Dnia Choroby Alzheimera chcielibyśmy wyrazić nasze szczególne podziękowania dla opiekunów. Wasze codzienne zaangażowanie we wspieranie osób z demecją zasługuje na najwyższe…

Znamy wyniki wakacyjnej zabawy dla opiekunów

Wielu naszych franczyzobiorców latem zarówno podejmuje zlecenia, jak i stara się wygospodarować trochę czasu na urlop. Wszyscy ci, którzy od 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 przepracowali w Niemczech co…