<
Schliessen
Schliessen

Zawsze Obok – nowa marka od Hausengel

Bazując na 18-letnim doświadczeniu w branży opiekuńczej Hausengel stworzył nową markę Zawsze Obok, która od teraz świadczy usługi opieki nad seniorami także w Polsce! Wprowadzenie nowej marki to kolejny krok w misji Hausengel. Od lat cieszymy się zaufaniem klientów i ekspertów branżowych, a dzięki Zawsze Obok możemy poszerzyć naszą ofertę i dotrzeć do większej liczby osób wymagających opieki, aby zapewnić im godną starość w domowym otoczeniu.

Zawsze obok to miejsce, gdzie spotykają się potrzeby seniora, jego bliskich i opiekunki. To agencja zarówno dla rodzin seniorów jak i dla opiekunek. 

Wsparcie dla rodzin

Nie musisz rezygnować z własnego życia! Zawsze Obok wesprze Cię w opiece nad Twoimi bliskimi i pomoże zorganizować i zaplanować opiekę domową w optymalny sposób. W zależności od stanu zdrowia i potrzeb seniora możesz skorzystać z opcji opieki całodobowej lub opieki godzinowej. Zajrzyj na stronę internetową Zawsze Obok i dowiedz się więcej!

Praca dla opiekunek

Szukasz pracy w charakterze opiekunki seniora w Polsce? Jesteś osobą empatyczną, cierpliwą, godną zaufania? Dołącz do naszego grona opiekunek i bądź częścią Zawsze Obok! Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy współpracy, doradzimy w kłopotliwych sytuacjach i zawsze chętnie wysłuchamy. Zawsze Obok oferuje zlecenia na terenie całej Polski, w systemie całodobowym lub godzinowym, gwarantuje przejrzystą umowę, legalną współpracę i bezpieczeństwo. Zgłoś się już dziś!

Zachęcamy także do obserwowania Zawsze Obok w mediach społecznościowych, na facebooku oraz na instagramie.