Schliessen
Schliessen

Szukasz pracy na wakacje? Hausengel oferuje lukratywne zlecenia dla opiekunów!

Praca wakacyjna w charakterze opiekuna seniora w Niemczech? Dlaczego nie?! Hausengel oferuje nie tylko elastyczną opcję dodatkowego dochodu i ciekawych doświadczeń w okresie letnim, ale także pozwala na rozpoczęcie pracy z krótkim wyprzedzeniem lub tymczasowo. Hausengel, jako przodująca firma w branży opiekuńczej, pomaga opiekunom z Europy Wschodniej znaleźć lukratywne, dopasowane do indywidualnych oczekiwań zlecenia w Niemczech.

W okresie wakacyjnym Hausengel oferuje szeroki wybór świetnych zleceń. Nie musisz wiązać się z firmą na lata, możesz spróbować podjąć współpracę tylko w okresie letnim. Jest to czas, kiedy wielu stałych opiekunów wyjeżdża na urlop i poszukiwani są opiekunowie na zastępstwo. Hausengel, jako godny zaufania partner, zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjnymi i zapewnia bezpieczne, sprawdzone zlecenia. Sam decydujesz o terminie wyjazdu, długości trwania zlecenia oraz wynagrodzeniu, jakie chciałbyś otrzymać za wykonaną pracę. To rozwiązanie kierowane jest także do młodych ludzi, którzy chcieliby zmierzyć się z tym odpowiedzialnym zadaniem, jakim jest opieka nad seniorami.

Praca wakacyjna w charakterze opiekuna osób starszych pozwala zdobyć cenne doświadczenie, rozwinąć umiejętności komunikacyjne i lepiej zrozumieć potrzeby osób starszych. Hausengel oferujemy dodatkowe wsparcie w zakresie kursów językowych w celu poprawy znajomości języka niemieckiego oraz dostęp do wewnętrznych szkoleń zawodowych w zakresie opieki domowej w celu dalszego rozwijania umiejętności.

W ramach współpracy z naszymi opiekunami zajmujemy się wszystkimi formalnościami i sprawami biurokratycznymi, abyś Ty mógł skoncentrować się na swojej pracy. Ponadto Twój osobisty koordynator jest dostępny przez całą dobę, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Jeśli szukasz dobrej pracy, w wybranym przez Ciebie czasie, w okresie wakacyjnym, zgłoś się do nas! Skorzystaj z tej możliwości, dobrze zarabiaj i zdobądź cenne doświadczenie. Nie zwlekaj i wejdź do świata opieki nad seniorami!