Hausengel rośnie w siłę

Hausengel od ponad 17 lat rozwija się z sukcesem w branży opiekuńczej. Od kilku lat naszą markę można znaleźć w Polsce, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Litwie i Węgrzech. A w tym roku utworzyliśmy także  wirtualne biura w Słowacji i Łotwie.

Zapotrzebowanie na opiekę domową w Niemczech wciąż rośnie. Chcąc zapewnić wszechstronną opiekę niemieckim klientom oraz szeroki wachlarz zleceń naszym franczyzobiorcom, firma Hausengel stale się rozwija i szuka nowych rozwiązań. W tym roku w Hausengel wiele się zmieniło – także na poziomie międzynarodowym.

Od dawna współpracujemy z opiekunami ze Słowacji i Łotwy. Zainteresowanie wyjazdami do Niemiec wzrosło, dlatego w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbudowaliśmy nowe zespoły obsługi franczyzobiorców z tych krajów. Koordynatorki Hausengel mówiące po słowacku i łotewsku udzielają teraz wsparcia w rodzimym języku opiekunów i mogą otoczyć kompleksową opieką zarówno obecnych, jak i nowych franczyzobiorców.

Dzięki nowym zespołom jeszcze więcej opiekunów może podjąć współpracę z firmą Hausengel, co ułatwia osobom potrzebującym opieki i ich rodzinom znalezienie wsparcia odpowiadającego ich indywidualnym potrzebom.

Każda narodowość ma swój własny niepowtarzalny charakter i wartości, co czyni współpracę ekscytującą i wzbogacającą wszystkie strony. Dlatego cieszymy się, że możemy dalej wewnętrznie poszerzać rodzinę Hausengel i cieszyć się kulturową różnorodnością.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Berlin – miasto dla opiekunek

Berlin to fascynujące miasto pełne kontrastów i bogatej historii. Niemiecka stolica jest nie tylko centrum kulturalnym i gospodarczym, ale również oferuje wiele możliwości dla osób poszukujących pracy…

Wakacyjny konkurs dla opiekunów

Lato tuż, tuż! A wraz z nim kolejna odsłona letniego konkursu dla wszystkich franczyzobiorców Hausengel! Opiekunowie, którzy w sezonie wakacyjnym zdecydują się podjąć zlecenie w Niemczech, mają szansę…

Prowadzisz Gewerbe w Niemczech? Pamiętaj o rozliczeniu podatku w niemieckim urzędzie skarbowym!

Wszyscy opiekunowie współpracujący z Hausengel prowadzą własną działalność gospodarczą w Niemczech, tzw. Gewerbe. Pracownicy Hausengel pomagają wszystkim franczyzobiorcom przy załatwianiu wszelkich…