Hausengel rośnie w siłę

Hausengel od ponad 17 lat rozwija się z sukcesem w branży opiekuńczej. Od kilku lat naszą markę można znaleźć w Polsce, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Litwie i Węgrzech. A w tym roku utworzyliśmy także  wirtualne biura w Słowacji i Łotwie.

Zapotrzebowanie na opiekę domową w Niemczech wciąż rośnie. Chcąc zapewnić wszechstronną opiekę niemieckim klientom oraz szeroki wachlarz zleceń naszym franczyzobiorcom, firma Hausengel stale się rozwija i szuka nowych rozwiązań. W tym roku w Hausengel wiele się zmieniło – także na poziomie międzynarodowym.

Od dawna współpracujemy z opiekunami ze Słowacji i Łotwy. Zainteresowanie wyjazdami do Niemiec wzrosło, dlatego w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbudowaliśmy nowe zespoły obsługi franczyzobiorców z tych krajów. Koordynatorki Hausengel mówiące po słowacku i łotewsku udzielają teraz wsparcia w rodzimym języku opiekunów i mogą otoczyć kompleksową opieką zarówno obecnych, jak i nowych franczyzobiorców.

Dzięki nowym zespołom jeszcze więcej opiekunów może podjąć współpracę z firmą Hausengel, co ułatwia osobom potrzebującym opieki i ich rodzinom znalezienie wsparcia odpowiadającego ich indywidualnym potrzebom.

Każda narodowość ma swój własny niepowtarzalny charakter i wartości, co czyni współpracę ekscytującą i wzbogacającą wszystkie strony. Dlatego cieszymy się, że możemy dalej wewnętrznie poszerzać rodzinę Hausengel i cieszyć się kulturową różnorodnością.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…