Hausengel rośnie w siłę

Hausengel od ponad 17 lat rozwija się z sukcesem w branży opiekuńczej. Od kilku lat naszą markę można znaleźć w Polsce, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Litwie i Węgrzech. A w tym roku utworzyliśmy także  wirtualne biura w Słowacji i Łotwie.

Zapotrzebowanie na opiekę domową w Niemczech wciąż rośnie. Chcąc zapewnić wszechstronną opiekę niemieckim klientom oraz szeroki wachlarz zleceń naszym franczyzobiorcom, firma Hausengel stale się rozwija i szuka nowych rozwiązań. W tym roku w Hausengel wiele się zmieniło – także na poziomie międzynarodowym.

Od dawna współpracujemy z opiekunami ze Słowacji i Łotwy. Zainteresowanie wyjazdami do Niemiec wzrosło, dlatego w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbudowaliśmy nowe zespoły obsługi franczyzobiorców z tych krajów. Koordynatorki Hausengel mówiące po słowacku i łotewsku udzielają teraz wsparcia w rodzimym języku opiekunów i mogą otoczyć kompleksową opieką zarówno obecnych, jak i nowych franczyzobiorców.

Dzięki nowym zespołom jeszcze więcej opiekunów może podjąć współpracę z firmą Hausengel, co ułatwia osobom potrzebującym opieki i ich rodzinom znalezienie wsparcia odpowiadającego ich indywidualnym potrzebom.

Każda narodowość ma swój własny niepowtarzalny charakter i wartości, co czyni współpracę ekscytującą i wzbogacającą wszystkie strony. Dlatego cieszymy się, że możemy dalej wewnętrznie poszerzać rodzinę Hausengel i cieszyć się kulturową różnorodnością.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Poleć Hausengel innym i wygraj!

Drodzy opiekunowie, 1 października ruszył nasz konkurs dla polecających Hausengel, co oznacza dla Was dodatkowe korzyści. Nasi franczyzobiorcy otrzymują dodatkowe punkty za skuteczne rekomendacje w...

Sposoby na jesienną chandrę

Lato się żegna, jesień puka do drzwi. Dni stają się coraz krótsze, słońca jest coraz mniej, zmienia się pogoda, a wraz z nią nasze samopoczucie, zwane potocznie jesienną chandrą. Stajemy się bardziej...

Rozstrzygnięcie konkursu wakacyjnego

Lato dobiega końca, a wraz z nim rozwiązanie naszego wakacyjnego konkursu dla opiekunek i opiekunów Hausengel. Spośród wszystkich naszych franczyzobiorców, którzy pomiędzy 01.06 a 31.08.2022 podjęli...