Aktualności

Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej

Ogłoszenie zwycięzców konkursu wielkanocnego

Franczyzobiorcy Hausengel, którzy podjęli zlecenia w okresie wielkanocnym, wzięli udział w losowaniu nagród pieniężnych i rzeczowych. Przedstawiamy szczęśliwych zwycięzców!

Wesołych świąt Wielkanocy!

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy Hausengel życzy wszystkim opiekunom, opiekunkom i partnerom biznesowym świątecznej radości, pomyślności oraz wszelkiej obfitości.

Niech każdy Państwa dzień...

Simon Wenz & Juliane Bohl

Ważne zmiany w Hausengel

Hausengel działa w niemieckiej branży opiekuńczej od 2005 roku. W ostatnich latach firma umocniła swoją pozycję na rynku jako jeden z największych oferentów usług profesjonalnej opieki tak...

Targi Pracy 2018 w Lublinie

Z przyjemnością informujemy, że Hausengel będzie jednym z wystawców na tegorocznych Targach Pracy, które odbędą się już 16 marca w hali A Targów Lublin pod adresem ul. Dworcowa 11. Wszyscy...

Znamy zwycięzców konkursu poleceń Hausengel

Znamy zwycięzców konkursu poleceń Hausengel

Kolejna edycja konkursu poleceń Hausengel dobiegła końca. Franczyzobiorcy Hausengel otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 500€, 700€ oraz 1000€.

Cieszymy się, że nasi franczyzobiorcy tak często i...

Aktualności

Niemiecki dla opiekunek z innowacyjną aplikacją

Hausengel we współpracy z firmą Linara przygotował interaktywną aplikację do nauki języka niemieckiego dla opiekunów i opiekunek.

Konkurs wielkanocny!

Opiekunki i opiekunowie współpracujący z Hausengel, którzy podejmą zlecenie w okresie wielkanocnym wezmą udział w losowaniu nagród pieniężnych i rzeczowych.

Do wygrania książki do nauki niemieckiego!

Mamy do rozdania 10 książek do nauki języka niemieckiego! Wystarczy opisać swoją współpracę z Hausengel, aby mieć szansę na 1 z 10 nagród!