<
Schliessen
Schliessen

Wygraj 300 € w konkursie świątecznym!

Zbliża się świąteczny czas, a my w Hausengel chcemy docenić naszych wspaniałych opiekunów. Jak co roku przygotowaliśmy konkurs – wygrana może być dodatkowym powodem do radości.

Chcemy mieć pewność, że ciężka praca i poświęcenie włożone w opiekę nad osobami starszymi zostaną odpowiednio docenione. Świąteczne losowanie nagród to nasz sposób na podziękowanie i okazanie wdzięczności naszym franczyzobiorcom za nieustające wsparcie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podjąć zlecenie w Niemczech w okresie od 23 grudnia 2023 r. do 1 stycznia 2024 r. oraz wyrazić zgodę na dostarczenie i publikację swojego zdjęcia lub filmiku z krótkimi referencjami, które zamieścimy w mediach społecznościowych.

Ośmiu szczęśliwych zwycięzców zostanie wylosowanych 9 stycznia 2024 roku i otrzyma po 300 €. Ogłoszenie wyników nastąpi w mediach społecznościowych, a laureaci zostaną poinformowani także telefonicznie.

Uwaga! Nie przegap szansy na dodatkową gotówkę na początku roku!

Oprócz możliwej wygranej 300 € w konkursie świątecznym, otrzymasz kolejne 300 € jako bonus świąteczny. Wszyscy opiekunowie, którzy podejmą zlecenie w okresie między Wigilią (24 grudnia 2023 r.) a Nowym Rokiem (1 stycznia 2024 r.), mają możliwość przyjęcia szczególnie lukratywnych ofert pracy i otrzymania gwarantowanych 150 € za Boże Narodzenie i 150 € za Sylwestra, czyli łącznie aż 300 !

Co byś zrobił w nowym roku z dodatkową kwotą w wysokości 600 €? Nie przegap szansy, by się o tym przekonać!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i mnóstwa świątecznego ciepła i radości!