<
Schliessen
Schliessen

Większy zarobek i większe uznanie: nasz nowy system premiowy

Współpraca z Hausengel to coś więcej niż zwykłe zajęcie. To partnerstwo, które charakteryzuje się zaufaniem i uznaniem. Od 2005 roku nieprzerwanie stawiamy na uczciwość i wsparcie. Dziś chcielibyśmy przedstawić innowację, dzięki której Państwa ciężka praca i zaangażowanie będą jeszcze lepiej wynagradzane. Mianowicie nasz zupełnie nowy system premiowy, który wejdzie w życie 1 stycznia 2024 roku.

Większy zarobek z systemem premiowym Hausengel

Jesteśmy dumni z tego, że Hausengel był wielokrotnie wynagradzany jako najlepsza agencja pośrednictwa zleceń, a zawdzięczamy to naszym franczyzobiorcom, którzy każdego dnia ponadprzeciętnie wykonują swoją pracę.

Od 2024 roku będziemy nagradzać Państwa poświęcenie i solidność atrakcyjnym systemem premiowym. Chcemy, aby Państwa praca była nie tylko satysfakcjonująca, lecz także opłacalna finansowo.

Opiekunki i opiekunowie, którzy w 2024 roku przepracują 180 dni na zleceniach, otrzymają premię w wysokości 50 €. Jednak to nie wszystko: jeśli w tym samym roku przepracują z Hausengel 250 dni, otrzymają dodatkowo 80 €.

Przepracowane przez Państwa dni są zliczane automatycznie przez nasz system. Możecie się więc Państwo skoncentrować na zadaniach opiekuńczych – my będziemy mieć Państwa premie na względzie.

Dlaczego opłaca się współpracować z Hausengel?

Nasz system premiowy jest kolejnym dowodem na to, jak bardzo zależy nam na naszych opiekunkach i opiekunach. Wierzymy, że odpowiednie uznanie jest kluczem do udanej współpracy. Z Hausengel można liczyć na wiele korzyści:

  • Lukratywne zlecenia w Niemczech: oferujemy szerokie spektrum zleceń, które odpowiadają Państwa umiejętnościom i zainteresowaniom.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: kwota aż do 2 000 € netto miesięcznie zapewnia bezpieczeństwo finansowe oraz uznanie za Państwa pracę – plus premie!
  • Legalna praca i przejrzyste umowy: z nami współpracujecie Państwo w bezpiecznym środowisku, z przejrzystymi dokumentami i pod uczciwymi warunkami.
  • Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa: Państwa bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego dbamy o kompleksową ochronę ubezpieczeniową.
  • Wsparcie osobistej koordynatorki: w nagłych przypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, aby udzielić niezbędnej pomocy.
  • Możliwości rozwoju: od szkoleń, poprzez kursy językowe, aż po kursy opiekuńcze – wsparcie Hausengel wykracza poza sprawy związane ze zleceniami.
  • Załatwianie formalności: troszczymy się o wszystkie sprawy organizacyjne, od Państwa przyjazdu po rozliczenie.
  • Sprawdzone zlecenia i bezpieczne umowy: oferujemy wyłącznie zlecenia, które odpowiadają naszym wysokim standardom.

W Hausengel doceniamy Państwa ciężką pracę. Nasz nowy system premiowy umożliwia nam podziękowanie za trud i wysiłek. Cieszymy się, że jesteście z nami!