Wakacyjny konkurs dla opiekunów

Zagraj z nami!

Wkrótce nadejdzie lato. Specjalnie dla franczyzobiorców Hausengel przygotowaliśmy kolejny konkurs. Opiekunowie, którzy w sezonie wakacyjnym zdecydują się podjąć zlecenie, mają szansę na wygranie dodatkowej nagrody pieniężnej!

Wszystkim naszym franczyzobiorcom oferujemy możliwość wzięcia udziału w naszym wakacyjnym konkursie. Wystarczy podjąć zlecenie na co najmniej 4 tygodnie w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022. Zlecenie może oczywiście rozpocząć się wcześniej lub zakończyć później, ale musi obejmować okres trwania konkursu.

Jeśli te wymagania zostaną spełnione, każdy franczyzobiorca otrzyma szansę na wygranie nagrody pieniężnej. 5 szczęśliwych zwycięzców wygra 200€! Losowanie odbędzie się 9 września 2022 roku. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie na Facebooku oraz na stronie internetowej.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…