Uwaga konkurs! Do wygrania 1.000€!

Zapraszamy do udziału w nowej edycji konkursu Hausengel, w którym nagrodami są 500, 700 oraz 1000 EURO! Aby wygrać, wystarczy polubić profil Hausengel na Facebooku i zebrać najwyższą liczbę punktów, a te zgromadzić można, polecając Hausengel swoim znajomym.

Szczegółowe zasady konkursu są następujące:

  • Konkurs trwa od 01.10.2017 do 28.02.2018 r.
  • Nagrody w wysokości kolejno 1000€, 700€ i 500€ otrzymają trzy osoby (nasi franczyzobiorcy), które w czasie trwania konkursu zbiorą najwyższą liczbę punktów oraz polubią nasz profil na Facebooku.
  • Punkt przydzielany jest, jeśli polecona przez naszego franczyzobiorcę osoba, która wcześniej z nami nie współpracowała, podejmie zlecenie za pośrednictwem Hausengel.
  • Kolejny punkt przydzielany jest za każdy miesiąc, w którym polecona osoba znajdowała się będzie na zleceniu.
  • Co miesiąc, począwszy od listopada, będziemy publikowali na Facebooku listę 10 osób, prowadzących w rankingu punktowym.
  • Co istotne, konkurs nie wpływa na dotychczasowe zasady premiowania poleceń, tj. na niezmiennych warunkach wypłacane są premie w wysokości 100€ za polecenie.

Życzymy powodzenia!

Zespół Hausengel

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Ważne informacje dla osób wyjeżdżających do Niemiec

W Niemczech została wprowadzona obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla osób, które przyjeżdżają z terenów oznaczonych jako strefy ryzyka oraz obowiązek przedłożenia wyniku testu wykonanego na...

Konkurs poleceń Hausengel

Startuje konkurs poleceń Hausengel

Cieszymy się, że nasi franczyzobiorcy tak chętnie polecają nas swoim znajomym. Jest to dla nas oznaką zaufania. A wzajemne zaufanie w branży opieki to podstawa i gwarancja udanej współpracy. Za każde...

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

1 października po raz 30 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Został on uchwalony w 1990 roku  przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Międzynarodowy Dzień Osób...