Uwaga konkurs! Do wygrania 1.000€!

Zapraszamy do udziału w nowej edycji konkursu Hausengel, w którym nagrodami są 500, 700 oraz 1000 EURO! Aby wygrać, wystarczy polubić profil Hausengel na Facebooku i zebrać najwyższą liczbę punktów, a te zgromadzić można, polecając Hausengel swoim znajomym.

Szczegółowe zasady konkursu są następujące:

  • Konkurs trwa od 01.10.2017 do 28.02.2018 r.
  • Nagrody w wysokości kolejno 1000€, 700€ i 500€ otrzymają trzy osoby (nasi franczyzobiorcy), które w czasie trwania konkursu zbiorą najwyższą liczbę punktów oraz polubią nasz profil na Facebooku.
  • Punkt przydzielany jest, jeśli polecona przez naszego franczyzobiorcę osoba, która wcześniej z nami nie współpracowała, podejmie zlecenie za pośrednictwem Hausengel.
  • Kolejny punkt przydzielany jest za każdy miesiąc, w którym polecona osoba znajdowała się będzie na zleceniu.
  • Co miesiąc, począwszy od listopada, będziemy publikowali na Facebooku listę 10 osób, prowadzących w rankingu punktowym.
  • Co istotne, konkurs nie wpływa na dotychczasowe zasady premiowania poleceń, tj. na niezmiennych warunkach wypłacane są premie w wysokości 100€ za polecenie.

Życzymy powodzenia!

Zespół Hausengel

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

11 czerwca – Międzynarodowy Dzień Opiekunki Seniora

11 czerwca to wyjątkowy dzień! To właśnie tego dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Opiekunki Seniora. Na moment chcemy zapomnieć o trudnych sprawach, które dotykają nas na co dzień i skupić się...

Hausengel poszukuje pracowników biurowych ze znajomością języka czeskiego lub słowackiego

Hausengel rośnie w siłę! Z roku na rok dynamicznie się rozwijamy, poszerzamy nasze horyzonty i otwieramy na nowe wyzwania.

Hausengel obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz – jesteśmy na rynku pracy...

Konkurs wakacyjny

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejna edycja naszego wakacyjnego konkursu! Startujemy już w czerwcu i gwarantujemy nagrody pieniężne!

Konkurs skierowany jest do wszystkich...