Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu

Praca zespołowa jest kluczowa dla powodzenia każdego projektu, ponieważ sukces buduje się wspólnie. Dlatego do naszego międzynarodowego zespołu poszukujemy wsparcia. Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole i miłej atmosferze, a do pracy przychodzić z przyjemnością – zapoznaj się koniecznie z naszymi nowymi ofertami pracy.

Praca w Hausengel

Młodszy Teamleader

Koordynacja, motywowanie, wsparcie i optymalizacja – te cztery pojęcia sa kluczowe w pracy teamleadera, którego poszukujemy do naszego zespołu w Poznaniu. Do zakresu zadań teamleadea należy inicjowanie i koordynacja projektów ze różnych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa, tworzenie strategicznych i marketingowych planów rozwojowych na podstawie analizy rynku, umiejętne rozwiązywanie multidyscyplinarnych problemów z zakresu zarządzania jakością oraz wdrażanie działań doskonalących.

Warunkiem przy aplikowaniu na stanowisko teamleadera jest posiadanie wyższego wykształcenia oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, ponieważ jest to język naszej komunikacji wewnętrznej. Mile widziana jest także znajomość innych języków europejskich. Na pewno pomocne będzie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku i w obszarze koordynacji projektów lub zarządzaniu zespołem. Nie mniej istotnym wymaganiem są wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne. W Hausengel w centrum wszystkich naszych działań jest człowiek. Najważniejsze jest budowanie i wspieranie właściwych relacji i interakcji między ludźmi. Jeżeli podzielasz te wartości i chcesz zostać teamleaderem w naszym zespole, aplikuj poniżej.

 

Aplikuj!

 

Młodszy Specjalista ds. komunikacji, wizerunku i jakości

Ale niekoniecznie musisz być urodzonym leaderem. Jeśli nie czujesz się dobrze w roli leadera zespołu lub nie masz odpowiedniego doświadczenia, możesz rozwijać swoją karierę stopniowo i spróbować sił jako specjalista ds. komunikacji, wizerunku i jakości. Specjaliści ds. komunikacji wewnętrznej potrzebni są w stosunkowo dużych organizacjach (jak Hausengel), w których ze względu na rozmiary firmy, a także rozsianie geograficzne wewnętrzna komunikacja wymaga szczególnego opracowania, precyzji i spójności. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć komunikacja z klientami firmy w języku polskim i niemieckim, a także opracowywanie materiałów z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie też mogła wykazać się własną inicjatywą i przedstawiać swoje pomysły na optymalizację komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz nadzorować działania doskonalące. Brzmi zachęcająco? Więcej informacji znajdziesz na stronie z pełną ofertą poniżej.

 

Aplikuj!

 

Zapraszamy do aplikowania osoby znające bardzo dobrze język niemiecki, posiadające wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i chcące rozwijać się  międzynarodowym środowisku. Zastanawiasz się, czy aplikować? Przeczytaj opinie naszych pracowników o pracy w Hausengel.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności
Impfpass und Spritze

Czy opiekunki muszą się zaszczepić przeciw COVID-19?

Obowiązek szczepień dla personelu pielęgniarskiego lub pracowników placówek służby zdrowia i opieki wejdzie w życie w Niemczech 16 marca 2022 r. i rodzi wiele pytań. Zebraliśmy dla Państwa...

Konkurs bożonarodzeniowy rozstrzygniety!

Franczyzobiorcy Hausengel, którzy podjeli zlecenie w okresie bożonarodzeniowo-noworocznym, a dokładniej: których zlecenia obejmowały okres pomiędzy 23 a 31 grudnia 2021 r., wzięli udział w świątecznym...

Pomóżmy Pani Eli pokonać nowotwór!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dla wielu to magiczny czas, w którym przystajemy na chwilę w codziennej gonitwie, chętniej pomagamy i okazujemy innym wsparcie. Nie każdemu jednak jest dane, w...