Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu

Praca zespołowa jest kluczowa dla powodzenia każdego projektu, ponieważ sukces buduje się wspólnie. Dlatego do naszego międzynarodowego zespołu poszukujemy wsparcia. Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole i miłej atmosferze, a do pracy przychodzić z przyjemnością – zapoznaj się koniecznie z naszymi nowymi ofertami pracy.

Praca w Hausengel

Młodszy Teamleader

Koordynacja, motywowanie, wsparcie i optymalizacja – te cztery pojęcia sa kluczowe w pracy teamleadera, którego poszukujemy do naszego zespołu w Poznaniu. Do zakresu zadań teamleadea należy inicjowanie i koordynacja projektów ze różnych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa, tworzenie strategicznych i marketingowych planów rozwojowych na podstawie analizy rynku, umiejętne rozwiązywanie multidyscyplinarnych problemów z zakresu zarządzania jakością oraz wdrażanie działań doskonalących.

Warunkiem przy aplikowaniu na stanowisko teamleadera jest posiadanie wyższego wykształcenia oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, ponieważ jest to język naszej komunikacji wewnętrznej. Mile widziana jest także znajomość innych języków europejskich. Na pewno pomocne będzie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku i w obszarze koordynacji projektów lub zarządzaniu zespołem. Nie mniej istotnym wymaganiem są wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne. W Hausengel w centrum wszystkich naszych działań jest człowiek. Najważniejsze jest budowanie i wspieranie właściwych relacji i interakcji między ludźmi. Jeżeli podzielasz te wartości i chcesz zostać teamleaderem w naszym zespole, aplikuj poniżej.

 

Aplikuj!

 

Młodszy Specjalista ds. komunikacji, wizerunku i jakości

Ale niekoniecznie musisz być urodzonym leaderem. Jeśli nie czujesz się dobrze w roli leadera zespołu lub nie masz odpowiedniego doświadczenia, możesz rozwijać swoją karierę stopniowo i spróbować sił jako specjalista ds. komunikacji, wizerunku i jakości. Specjaliści ds. komunikacji wewnętrznej potrzebni są w stosunkowo dużych organizacjach (jak Hausengel), w których ze względu na rozmiary firmy, a także rozsianie geograficzne wewnętrzna komunikacja wymaga szczególnego opracowania, precyzji i spójności. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć komunikacja z klientami firmy w języku polskim i niemieckim, a także opracowywanie materiałów z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie też mogła wykazać się własną inicjatywą i przedstawiać swoje pomysły na optymalizację komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz nadzorować działania doskonalące. Brzmi zachęcająco? Więcej informacji znajdziesz na stronie z pełną ofertą poniżej.

 

Aplikuj!

 

Zapraszamy do aplikowania osoby znające bardzo dobrze język niemiecki, posiadające wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i chcące rozwijać się  międzynarodowym środowisku. Zastanawiasz się, czy aplikować? Przeczytaj opinie naszych pracowników o pracy w Hausengel.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Wyższa kwota wolna od podatku w Niemczech w 2022 - korzyści dla franczyzobiorców Hausengel

20 maja 2022 Bundesrat uchwalił ustawę z mocą wsteczną, która przewiduje m.in. podniesienie kwoty zwolnionej z podatku z 9 984 euro do 10 347 euro od 1 stycznia 2022 roku. W 2022 roku można zarobić w...

11 czerwca – Międzynarodowy Dzień Opiekunki Seniora

Praca w roli opiekuna seniora to bardzo wymagające zajęcie. Wymaga wiele cierpliwości, empatii, jak i wyrzeczeń. 11 czerwca został ustanowiony przez Hausengel Międzynarodowym Dniem Opiekunki Seniora,...

Zniesienie obostrzeń dla podróżujących do Niemiec

Według Instytutu Roberta Kocha liczba zakażeń koronawirusem systematycznie spada. Na początku maja zrezygnowano z wielu restrykcji, które obowiązywały w związku z pandemią. Obowiązek noszenia maseczek...