Poznaj nasze nowe kanały w mediach społecznościowych

Media społecznościowe stały się nieodłączną częścią życia wielu osób aktywnie korzystających z Internetu. Są często źródłem rozrywki, wiedzy, najświeższych informacji, jak i komunikacji. Z naszego doświadczenia wynika, że opiekunki seniora także bardzo chętnie z nich korzystają i wymieniają się w ten sposób doświadczeniami, poradami na temat pracy w opiece lub po prostu szukają w ten sposób nowych zleceń.

Hausengel od wielu lat prowadzi swoje konto na Facebooku, gdzie regularnie postowane są nowe wieści z branży opiekuńczej oraz z życia firmy. Chcąc być jednak jeszcze bliżej naszych franczyzobiorców i osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech, rozkręcamy nasze działania także na:

  • Instagramie hausengel_polska
  • TikToku hausengel_polska
  • LinkedIn Hausengel International Polska

Zachęcamy do śledzenia naszych profili. Można znaleźć tam wiele ciekawych treści dotyczących pracy w charakterze opiekuna seniora w Niemczech, zabawnych filmików oraz ciekawostek z życia firmy i naszych pracowników.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i poznaj nas lepiej!

 

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Hausengel wspiera organizacje pozarządowe

Hausengel rośnie w siłę, rozwija się dynamicznie i oferuje swoje usługi już w 9 europejskich krajach. Pracownicy Hausengel to grupa ludzi  z różnych zakątków świata i odmiennych kultur, ale łączy nas…

Siegel Deutscher Kunden-Award: Zum Dritten Mal in Folge TOP-Pflegekräftevermittler

Deutscher Kunden-Award, czyli niemieckie wyróżnienie dla Hausengel za obsługę klienta

Które firmy mają najbardziej zadowolonych klientów i najlepszą obsługę? O tym mogliśmy się przekonać dzięki ogólnokrajowemu rankingowi „Deutscher Kunden-Award 2022/23“, który został przeprowadzony…

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…