Pomóżmy Pani Eli pokonać nowotwór!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dla wielu to magiczny czas, w którym przystajemy na chwilę w codziennej gonitwie, chętniej pomagamy i okazujemy innym wsparcie. Nie każdemu jednak jest dane, w pełni celebrować te chwile. Wspaniała opiekunka seniorów z długoletnim stażem, Pani Elżbieta Krzan-Naklicka, która do tej pory sama niosła pomoc każdemu, kto był w potrzebie, właśnie teraz potrzebuje naszej pomocy. Od czerwca 2020 roku walczy z nowotworem piersi. Aby ta walka była bardziej skuteczna, potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie i rehabilitację. Pani Ela od ponad 9 lat świadczyła usługi opieki domowej pod marką Hausengel jako opiekunka osób starszych w Niemczech, gdzie oddawała całe serce swojej pracy i swoim podopiecznym. Dzisiaj my otwórzmy nasze serca dla niej i wpłaćmy chociaż symboliczną kwotę, aby pomóc jej wrócić do zdrowia.

Pełna historia Pani Eli i dalsze informacje znajdują się w banerze poniżej, wystarczy kliknąć WESPRZYJ.

Wszystkim naszym franczyzobiorcom dziękujemy za współpracę w roku 2021. Cieszymy się, że naszą markę reprezentują tak wspaniali ludzie, dla których bycie opiekunem, to nie tylko praca, ale i swojego rodzaju misja.

Pani Eli życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Wszystkim opiekunom i opiekunkom seniora przesyłamy życzenia świąteczne; życzymy pogody ducha, uśmiechu oraz spokoju na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2022! Wszystkiego dobrego!

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…