<
Schliessen
Schliessen

Pomóżmy Pani Eli pokonać nowotwór!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dla wielu to magiczny czas, w którym przystajemy na chwilę w codziennej gonitwie, chętniej pomagamy i okazujemy innym wsparcie. Nie każdemu jednak jest dane, w pełni celebrować te chwile. Wspaniała opiekunka seniorów z długoletnim stażem, Pani Elżbieta Krzan-Naklicka, która do tej pory sama niosła pomoc każdemu, kto był w potrzebie, właśnie teraz potrzebuje naszej pomocy. Od czerwca 2020 roku walczy z nowotworem piersi. Aby ta walka była bardziej skuteczna, potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie i rehabilitację. Pani Ela od ponad 9 lat świadczyła usługi opieki domowej pod marką Hausengel jako opiekunka osób starszych w Niemczech, gdzie oddawała całe serce swojej pracy i swoim podopiecznym. Dzisiaj my otwórzmy nasze serca dla niej i wpłaćmy chociaż symboliczną kwotę, aby pomóc jej wrócić do zdrowia.

Pełna historia Pani Eli i dalsze informacje znajdują się w banerze poniżej, wystarczy kliknąć WESPRZYJ.

Wszystkim naszym franczyzobiorcom dziękujemy za współpracę w roku 2021. Cieszymy się, że naszą markę reprezentują tak wspaniali ludzie, dla których bycie opiekunem, to nie tylko praca, ale i swojego rodzaju misja.

Pani Eli życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Wszystkim opiekunom i opiekunkom seniora przesyłamy życzenia świąteczne; życzymy pogody ducha, uśmiechu oraz spokoju na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2022! Wszystkiego dobrego!