<
Schliessen
Schliessen

Otrzymaliśmy wyróżnienie od czasopisma Focus: Hausengel jest jednym z „Najlepszych w Niemczech”

W niezależnym badaniu „Najlepsze w Niemczech - najlepsze w życiu codziennym” Instytutu Zarządzania i Badań Ekonomicznych (IMWF), Hausengel Holding AG wypada szczególnie dobrze i dlatego jest jedną z najlepszych usług wsparcia i opieki w kraju. Spośród wszystkich porównywanych firm Hausengel plasuje się w pierwszej dziesiątce w branży pod względem ocen klientów, co potwierdza wysoki standard jakości i wysoki poziom zorientowania na klienta.

 

Powód do świętowania! Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za „jednych z Najlepszych w Niemczech”!

Badanie „Najlepsze w Niemczech - najlepsze w życiu codziennym” zostało przeprowadzone przez MFW na zlecenie Focus Money i Deutschland Test. Z badania wynika, którym markom i firmom Niemcy ufają najbardziej. Opiera się na analizie wielu źródeł internetowych, m.in. w formie ocen klientów, recenzji produktów lub doświadczeń, którymi konsumenci dzielą się w społeczności internetowej. W badaniu przebadano łącznie około 24 000 marek i firm pod kątem opinii klientów.

Wyróżniono tych, którzy szczególnie dobrze wypadli w największym badaniu ocen klientów. W ten sposób również Hausengel Holding AG został oceniony w branży medycznej i zdrowotnej, uzyskując dobry wynik. Wśród wszystkich porównywanych firm Hausengel uplasował się na 6 miejscu na 18 znakomitych firm świadczących usługi opiekuńcze. Hausengel radził sobie nawet najlepiej wśród pośredników w tak zwanej „całodobowej opiece”. Ocena głosów klientów w odniesieniu do usług Grupy Hausengel daje łączny wynik 71,8 na 100 punktów. Prezes Hausengel Holding AG Simon Wenz mówi: „Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i cieszymy się z tej pozytywnej oceny. Pokazuje ona również, że nasze motto „kompleksowa opieka” traktujemy dosłownie. Zawsze staraliśmy się przestrzegać wysokich standardów jakości i obsługi. Jest to możliwe tylko w dialogu z naszymi klientami i partnerami. Wysoki poziom zorientowania na klienta, taki jak sprawny dostęp, wyczerpujące informacje, a także szybka i dostosowana do potrzeb pomoc na każdym etapie opieki to nasz priorytet ”.

Firma rodzinna powstała około 15 lat temu i od tego czasu znacznie rozszerzyła zarówno zakres usług, jak i lokalizacje. Od opieki ambulatoryjnej, z sześcioma lokalizacjami, po opiekę domową w formie tak zwanej „całodobowej opieki” na terenie całych Niemiec, po poradnictwo opiekuńcze i inne projekty, takie jak utworzenie parku pokoleń w rodzinnym mieście Hausengel, Ebsdorfergrund, grupa firm łączy wszystko pod jedną marką. „Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom całą sieć ofert wsparcia i opieki. W ten sposób zapewniamy, że osoby wymagające opieki i ich bliscy otrzymają taką opiekę, jakiej naprawdę potrzebują. Nasze usługi są dostowane indywidualnie, kompetentnie i niedrogo”, mówi Wenz.

Rodzina Wenz, która założyła firmę, stanęła kiedyś przed wyzwaniem zorganizowania godnej opieki w środowisku domowym dla swoich krewnych. Chcieli przekazać swoją osobistą historię, doświadczenie i wiedzę z tamtego czasu wszystkim rodzinom w podobnej sytuacji. Te motywacje były podstawą do założenia firmy w 2005 roku. „Nagroda jest obiektywnym dowodem naszej jakości i potwierdzeniem, że podążamy właściwą drogą. Nie spoczniemy na naszym sukcesie, ale będziemy nadal aktywnie kształtować przyszłość branży opieki.”- zapewnił Wenz.

Informacje ogólne na temat przebiegu badania można znaleźć na stronie internetowej Deutschland Test