Otrzymaliśmy wyróżnienie od czasopisma Focus: Hausengel jest jednym z „Najlepszych w Niemczech”

W niezależnym badaniu „Najlepsze w Niemczech - najlepsze w życiu codziennym” Instytutu Zarządzania i Badań Ekonomicznych (IMWF), Hausengel Holding AG wypada szczególnie dobrze i dlatego jest jedną z najlepszych usług wsparcia i opieki w kraju. Spośród wszystkich porównywanych firm Hausengel plasuje się w pierwszej dziesiątce w branży pod względem ocen klientów, co potwierdza wysoki standard jakości i wysoki poziom zorientowania na klienta.

 

Powód do świętowania! Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za „jednych z Najlepszych w Niemczech”!

Badanie „Najlepsze w Niemczech - najlepsze w życiu codziennym” zostało przeprowadzone przez MFW na zlecenie Focus Money i Deutschland Test. Z badania wynika, którym markom i firmom Niemcy ufają najbardziej. Opiera się na analizie wielu źródeł internetowych, m.in. w formie ocen klientów, recenzji produktów lub doświadczeń, którymi konsumenci dzielą się w społeczności internetowej. W badaniu przebadano łącznie około 24 000 marek i firm pod kątem opinii klientów.

Wyróżniono tych, którzy szczególnie dobrze wypadli w największym badaniu ocen klientów. W ten sposób również Hausengel Holding AG został oceniony w branży medycznej i zdrowotnej, uzyskując dobry wynik. Wśród wszystkich porównywanych firm Hausengel uplasował się na 6 miejscu na 18 znakomitych firm świadczących usługi opiekuńcze. Hausengel radził sobie nawet najlepiej wśród pośredników w tak zwanej „całodobowej opiece”. Ocena głosów klientów w odniesieniu do usług Grupy Hausengel daje łączny wynik 71,8 na 100 punktów. Prezes Hausengel Holding AG Simon Wenz mówi: „Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i cieszymy się z tej pozytywnej oceny. Pokazuje ona również, że nasze motto „kompleksowa opieka” traktujemy dosłownie. Zawsze staraliśmy się przestrzegać wysokich standardów jakości i obsługi. Jest to możliwe tylko w dialogu z naszymi klientami i partnerami. Wysoki poziom zorientowania na klienta, taki jak sprawny dostęp, wyczerpujące informacje, a także szybka i dostosowana do potrzeb pomoc na każdym etapie opieki to nasz priorytet ”.

Firma rodzinna powstała około 15 lat temu i od tego czasu znacznie rozszerzyła zarówno zakres usług, jak i lokalizacje. Od opieki ambulatoryjnej, z sześcioma lokalizacjami, po opiekę domową w formie tak zwanej „całodobowej opieki” na terenie całych Niemiec, po poradnictwo opiekuńcze i inne projekty, takie jak utworzenie parku pokoleń w rodzinnym mieście Hausengel, Ebsdorfergrund, grupa firm łączy wszystko pod jedną marką. „Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom całą sieć ofert wsparcia i opieki. W ten sposób zapewniamy, że osoby wymagające opieki i ich bliscy otrzymają taką opiekę, jakiej naprawdę potrzebują. Nasze usługi są dostowane indywidualnie, kompetentnie i niedrogo”, mówi Wenz.

Rodzina Wenz, która założyła firmę, stanęła kiedyś przed wyzwaniem zorganizowania godnej opieki w środowisku domowym dla swoich krewnych. Chcieli przekazać swoją osobistą historię, doświadczenie i wiedzę z tamtego czasu wszystkim rodzinom w podobnej sytuacji. Te motywacje były podstawą do założenia firmy w 2005 roku. „Nagroda jest obiektywnym dowodem naszej jakości i potwierdzeniem, że podążamy właściwą drogą. Nie spoczniemy na naszym sukcesie, ale będziemy nadal aktywnie kształtować przyszłość branży opieki.”- zapewnił Wenz.

Informacje ogólne na temat przebiegu badania można znaleźć na stronie internetowej Deutschland Test

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…