<
Schliessen
Schliessen

Lato pełne możliwości. Dlaczego teraz szczególnie opłaca się podjąć pracę opiekunki

Podczas gdy w letnich miesiącach jedni wyjeżdżają na wakacje, inni korzystają z możliwości podreperowania swojego budżetu. To idealny moment na współpracę z Hausengel. Oto, dlaczego podjęcie zlecenia w okresie letnim, jest szczególnie opłacalne.

Elastyczne zlecenia

W Hausengel przywiązujemy wagę do szacunku i możliwości podejmowania własnych decyzji. Opiekunowie mają pełną swobodę, by samodzielnie określać, jak długie zlecenie chcą podjąć. Niezależnie od tego, czy miałoby ono trwać tylko kilka tygodni, czy kilka miesięcy – na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę. Ta elastyczność pozwala naszym franczyzobiorcom na dostosowanie pracy do ich osobistych potrzeb i planów finansowych. Co istotne, zapotrzebowanie na wsparcie jest w okresie letnim naprawdę spore, jest więc mnóstwo ofert do wyboru. Warto z tego skorzystać, by zapewnić sobie lukratywne wakacyjne zlecenie.

Konkurs wakacyjny z nagrodami pieniężnymi

Aby uczynić letni czas jeszcze atrakcyjniejszym, przygotowaliśmy dla naszych franczyzobiorców wakacyjny konkurs. Podjęcie zlecenia między 1 czerwca a 31 sierpnia oznacza szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej w wysokości 150 euro. W ten sposób chcemy podziękować naszym opiekunkom i opiekunom za ich zaangażoewanie i gotowość do pracy w letnich miesiącach. Obok solidnego dochodu, w naszej zabawie można więc zdobyć również dodatkowy bonus finansowy. To wyjątkowa okazja, by ta piękna pora roku była niezapomniana!

 

Doceniamy lojalność

Każdego z naszych opiekunek i opiekunów nagradzamy za lojalność, bo wiemy, jak wymagająca i ważna jest ich praca. Początek współpracy z Hausengel wiąże się z dołączeniem do naszego systemu premiowego. Oznacza to, że każdy z naszych franczyzobiorców otrzymuje po przepracowaniu w danym roku:

  • 180 dni – 50 euro,
  • 250 dni – 80 euro

premii.

A co – oprócz dodatkowych pieniędzy – jest w tym najlepsze? Opiekunki i opiekunowie nie muszą się o nic martwić – nasz system zlicza dni na zleceniach automatycznie, aby mogli oni w pełni skupić się na swoich zadaniach. Im szybciej rozpoczęta współpraca z Hausengel, tym szybciej wypłacona premia. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Zaangażowanie i poświęcenie zasługują na uznanie i sprawiedliwe wynagrodzenie. Przy licznych korzyściach oferowanych przez Hausengel, a także dodatkowych możliwościach, które wiążą się z okresem wakacyjnym, to idealny czas, aby rozpocząć pracę w opiece nad seniorami w Niemczech. Zapraszamy wszystkich zasinteresowanych do dołączenia do rodziny Hausengel. Wspólnie sprawimy, że to lato będzie pełne sukcesów!