Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą, ważnym aspektem są także zdolności językowe, nad którymi warto pracować, aby ułatwić sobie komunikację z podopiecznym i jego bliskimi, radzić sobie w codziennych sytuacjach, czy zredukować stres pobytu w obcym kraju. Chcemy zachęcić naszych opiekunów do nauki języka niemieckiego  i dofinansować wybrany przez nich kurs kwotą do 75€!

Jak skorzystać z oferty?

  • Oferta tylko dla franczyzobiorców Hausengel
  • Wybierz dowolną szkołę językową, w dowolnym mieście lub portalu językowym, w odpowiednim dla siebie czasie.
  • Kurs może być stacjonarny lub online.
  • Przedstaw nam certyfikat ukończenia kursu i rachunek, a my zwrócimy na Twoje konto kdo 75€ w ramach dofinansowania Twojej nauki i wsparcia Cię w Twoim rozwoju.

Od wielu lat prowadzimy także grupę językową na Facebooku, na której od poniedziałku do piątku publikujemy krótkie lekcje języka niemieckiego. Zachęcamy do dołączenia do grupy oraz skorzystania z powyższej oferty!

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Każdego roku świat stawia przed nami wielkie wyzwania. Zabiegani, zatroskani staramy się im sprostać. Na szczęście jak co roku nadchodzi taki dzień, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę, otulić ciepłą…