"Kompleksowa opieka" - Hausengel rusza z nową usługą transportową dla franczyzobiorców!

Od ponad 16 lat firma Hausengel jest synonimem najwyższej jakości, bezpieczeństwa i uczciwości. Jesteśmy Państwa partnerem dla osób, które poszukują sprawdzonych ofert pracy w Niemczech w charakterze opiekuna. Dbając o najwyższą jakość naszych usług, Państwa wygodę, komfort i bezpieczeństwo, chcemy zaoferować naszym franczyzobiorcom dodatkową usługę kompleksowej organizacji podróży bezpośrednio ze wskazanego przez Państwa adresu na adres docelowy. Od lipca każdy może skorzystać z naszej usługi. Firma Hausengel pokryje koszty transportu, a Państwo mogą usiąść wygodnie, zrelaksować się i skupić na tym, co najważniejsze.

 

Korzystając z usługi transportowej Hausengel zapewnimy Państwu:

  • Kompleksową opiekę i organizację podróży – teraz to Hausengel zamówi i opłaci Państwu bilet. Nie trzeba się martwić o wygospodarowanie funduszy na zakup biletu oraz samodzielne poszukiwanie i organizowanie transportu!
  • Odbierzemy Pana / Panią spod wskazanego adresu i zapewnimy płynny przejazd na adres docelowy – to bardzo wygodne!
  • Zapewnimy podróż w bezpiecznych warunkach z zachowaniem najwyższych środków ochrony (regularna dezynfekcja busa, udostępnienie maseczek i środków higienicznych).
  • Oferujemy podróż w komfortowych warunkach, nowym busem z zaufanym kierowcą i zaufanymi pasażerami.
  • Zagwarantujemy wsparcie kierowcy, który podczas podróży będzie w stałym kontakcie z koordynatorami Hausengel oraz jego pomoc przy wnoszeniu bagażu.
  • Zapewnimy około 6-8 godzin na przekazanie obowiązków między opiekunkami, co zapewni Państwu zminimalizowanie stresu pierwszego dnia zlecenia.
  • Każdy franczyzobiorca korzystający z naszej usługi transportowej będzie otrzymywał informacje potwierdzające dzień i godzinę wyjazdu/odbioru z danego adresu zarówno od Hausengel jak i od firmy transportowej.
  • Przygotujemy dla każdego podróżującego miły i słodki upominek!

Obowiązują stałe dni wymian na zleceniach pomiędzy franczyzobiorcami:

Polska -> Niemcy: wtorek, środa i czwartek

Niemcy -> Polska: środa, czwartek, piątek

Wyjazdy organizowane są wyłącznie za pośrednictwem firmy przewozowej, obecnie GTV BUS. Oferujemy tę usługę wszystkim naszym franczyzobiorcom z Polski, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Węgier oraz Litwy. Osoby decydujące się na organizację przejazdu innym środkiem transportu niż dedykowany przez Hausengel, będą zobowiązane do samodzielnego zaplanowania i opłacenia podróży. W takim przypadku koszt podróży zostanie zwrócony franczyzobiorcy przez zleceniodawcę po 4 tygodniach od momentu rozpoczęcia zlecenia, tak jak to było dotychczas. 

Zachęcamy do podróży z usługą transportową Hausengel! Chętnie zorganizujemy dla Państwa kompleksowy przejazd. W razie jakichkolwiek pytań na ten temat, prosimy o kontakt z osobistym koordynatorem Hausengel.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Opieka nad seniorami podczas upałów

Praca opiekunki seniora to wymagające i trudne zadanie. Zawód ten wiąże się z dużą odpowiedzialnością za ludzkie życie. To właśnie opiekunki w pierwszej kolejności są w stanie zauważyć niepokojące...

Zwycięzcy konkursu poleceń - czerwiec 2021

Ogłaszamy zwycięzców czerwcowego konkursu poleceń! Ze wszystkich poleceń oddanych przez polskie opiekunki od 1 do 30 czerwca 2021 trzy nagradzamy dodatkowymi upominkami. Komu dopisało szczęście w tym...

Międzynarodowy Dzień Opiekunki Seniora – liczy się człowiek

11 czerwca to szczególny dzień. Już od 2016 roku w tym terminie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Opiekunki Seniora. Święto zostało ustanowione przez Hausengel, aby uhonorować opiekunów seniora i...