Hausengel w Zaprzęgu Świętego Mikołaja

Hausengel pomaga cały rok, ale w okresie świątecznym szczególnie. Święta są doskonałym czasem na zaangażowanie się w dobroczynność. W tym roku uczestniczyliśmy aktywnie w akcji Święty Mikołaj dla Seniora, o czym pisaliśmy na naszej stronie internetowej, ale to nie koniec! Zdajemy sobie sprawę, że grudzień to dla jednych czas prezentów i miłości, dla niektórych jednak nie jest on tak piękny i wyjątkowy. Osoby w trudnej sytuacji życiowej mogą czuć się przytłoczone i zestresowane grudniową presją na bycie w świątecznym nastroju, obdarowywanie innych, nie tylko dobrami materialnymi, ale choćby zwykłym uśmiechem. Dlatego Hausengel został Partnerem Wspierającym akcję Zaprzęg Świętego Mikołaja.

Hausengel w Zaprzęgu Świętego Mikołaja

W ramach akcji organizowanej przez Polska Press Grupa dołączamy do dobroczynnego Zaprzęgu Świętego Mikołaja. W naszym regionie beneficjentem akcji są podopieczni Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi. Dzięki hojności partnerów wspierających – darczyńców, do których dołącza Hausengel, Święty Mikołaj dotrze do nich i spełni ich marzenia. Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi przeznaczy środki na wsparcie chorych dzieci oraz ich rodziców. Zebrane środki będą przekazane w zależności od potrzeb, na zakup świątecznych i noworocznych prezentów oraz bieżące potrzeby chorych dzieci i ich rodziców.

Nasz wkład został sfinansowany ze zbiórki pieniężnej wśród pracowników Hausengel oraz z darowizny od firmy Hausengel w wysokości kilku tysięcy złotych. Jeśli dzięki temu uśmiech zagości na twarzy chociaż jednego dziecka, to było warto. W końcu Zaprzęg Świętego Mikołaja to akcja, która daje radość. Wypatrujcie naszego aniołka w saneczkowym zaprzęgu Mikołaja na papierowych stronach Głosu Wielkopolskiego, a także na stronach internetowych Głosu Wielkopolskiego oraz naszemiasto.pl. Wesołych i zdrowych Świąt!

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…