<
Schliessen
Schliessen

Hausengel w Zaprzęgu Świętego Mikołaja

Hausengel pomaga cały rok, ale w okresie świątecznym szczególnie. Święta są doskonałym czasem na zaangażowanie się w dobroczynność. W tym roku uczestniczyliśmy aktywnie w akcji Święty Mikołaj dla Seniora, o czym pisaliśmy na naszej stronie internetowej, ale to nie koniec! Zdajemy sobie sprawę, że grudzień to dla jednych czas prezentów i miłości, dla niektórych jednak nie jest on tak piękny i wyjątkowy. Osoby w trudnej sytuacji życiowej mogą czuć się przytłoczone i zestresowane grudniową presją na bycie w świątecznym nastroju, obdarowywanie innych, nie tylko dobrami materialnymi, ale choćby zwykłym uśmiechem. Dlatego Hausengel został Partnerem Wspierającym akcję Zaprzęg Świętego Mikołaja.

Hausengel w Zaprzęgu Świętego Mikołaja

W ramach akcji organizowanej przez Polska Press Grupa dołączamy do dobroczynnego Zaprzęgu Świętego Mikołaja. W naszym regionie beneficjentem akcji są podopieczni Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi. Dzięki hojności partnerów wspierających – darczyńców, do których dołącza Hausengel, Święty Mikołaj dotrze do nich i spełni ich marzenia. Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi przeznaczy środki na wsparcie chorych dzieci oraz ich rodziców. Zebrane środki będą przekazane w zależności od potrzeb, na zakup świątecznych i noworocznych prezentów oraz bieżące potrzeby chorych dzieci i ich rodziców.

Nasz wkład został sfinansowany ze zbiórki pieniężnej wśród pracowników Hausengel oraz z darowizny od firmy Hausengel w wysokości kilku tysięcy złotych. Jeśli dzięki temu uśmiech zagości na twarzy chociaż jednego dziecka, to było warto. W końcu Zaprzęg Świętego Mikołaja to akcja, która daje radość. Wypatrujcie naszego aniołka w saneczkowym zaprzęgu Mikołaja na papierowych stronach Głosu Wielkopolskiego, a także na stronach internetowych Głosu Wielkopolskiego oraz naszemiasto.pl. Wesołych i zdrowych Świąt!