<
Schliessen
Schliessen

Hausengel ponownie zwycięzcą w branżowym konkursie „Najlepsi w Niemczech“

Hausengel po raz trzeci otrzymał od Focus-Money nagrodę „Deutschlands Beste“ („Najlepsi w Niemczech“). Wśród 20 000 ocenianych firm to rodzinne przedsiębiorstwo po raz kolejny wyróżnia się dzięki licznym pozytywnym referencjom klientów.

Każda dobra ocena lub rekomendacja usług firmy Hausengel jest cenna, a teraz dodano do niej wisienkę na torcie: trzeci rok z rzędu firma Hausengel została wyróżniona przez Deutschlandtest i otrzymała tytuł "Najlepsze usługi opieki i wsparcia w Niemczech". Podobnie jak w ubiegłym roku, jesteśmy wdzięczni za wszystkie pozytywne i konstruktywne oceny, dzięki którym to szczególne osiągnięcie jest dla nas w ogóle możliwe. To ponowne wyróżnienie przez niezależne badanie bardzo nas cieszy i utwierdza nas w naszej codziennej pracy" – cieszy się z nagrody prezes Simon Wenz.

Podczas gdy wyszukiwarki internetowe takie jak Google pokazują pełną gamę firm oferujących pracę w opiece lub usługi w ramach opieki, coraz trudniej jest znaleźć wśród nich te najlepsze. Dlatego wyróżnienia i nagrody ułatwiają podjęcie dobrej decyzji. W tym roku Instytut Zarządzania i Badań Gospodarczych (IMWF) analizował rynek niemiecki na zlecenie Deutschland Test i magazynu gospodarczego Focus-Money.

Badanie pokazuje, którym firmom Niemcy ufają najbardziej. W tym celu przebadano około 20 000 marek i firm metodami social listening. W procesie tym opinie klientów pochodzące z wielu źródeł w internecie są rejestrowane i oceniane w bazie danych. Firmy, które uzyskały szczególnie pozytywne wyniki w tym największym badaniu ocen klientów, otrzymują nagrodę – i Hausengel jest jedną z nich.

Co klienci szczególnie cenią w Hausengel?

  1. 17 lat doświadczenia. Firma powstała w 2005 r. na potrzeby własnej rodzinnej historii. Zbierane przez lata doświadczenie wpłynęło na poziom empatii, świadomości, jakości i szeroki zakres usług.
  2. Wykwalifikowani opiekunowie. Zaufało nam już ponad 14 000 opiekunów z krajów Europy Wschodniej. Firma Hausengel sama rekrutuje i pozyskuje opiekunów i opiekunki, a następnie starannie przygotowuje ich do zlecenia w Niemczech. W certyfikowanj Akademii Hausengel mają możliwość dalszego kształcenia w zakresie opieki nad osobami starszymi i chorymi.
  3. Pomoc indywidualna. Wykwalifikowani koordynatorzy jak i szeroki zakres usług zapewniają indywidualne wsparcie.

„Budowanie relacji i wymiana informacji z naszymi klientami i partnerami są podstawą naszego dalszego rozwoju i wysokich standardów jakości, które stawiamy sobie za cel każdego dnia. Naszą zasadę kompleksowa opieka traktujemy dosłownie. Dobra dostępność, obszerny zakres usług, jak również szybka pomoc w sytuacjach awaryjnych są dla nas sprawą oczywistą", podsumowuje Wenz.

Więcej informacji na temat tego wyróżnienia można znaleźć na stronie Deutschland Test (od sierpnia 2022).