Hausengel ponownie zwycięzcą w branżowym konkursie „Najlepsi w Niemczech“

Hausengel po raz trzeci otrzymał od Focus-Money nagrodę „Deutschlands Beste“ („Najlepsi w Niemczech“). Wśród 20 000 ocenianych firm to rodzinne przedsiębiorstwo po raz kolejny wyróżnia się dzięki licznym pozytywnym referencjom klientów.

Każda dobra ocena lub rekomendacja usług firmy Hausengel jest cenna, a teraz dodano do niej wisienkę na torcie: trzeci rok z rzędu firma Hausengel została wyróżniona przez Deutschlandtest i otrzymała tytuł "Najlepsze usługi opieki i wsparcia w Niemczech". Podobnie jak w ubiegłym roku, jesteśmy wdzięczni za wszystkie pozytywne i konstruktywne oceny, dzięki którym to szczególne osiągnięcie jest dla nas w ogóle możliwe. To ponowne wyróżnienie przez niezależne badanie bardzo nas cieszy i utwierdza nas w naszej codziennej pracy" – cieszy się z nagrody prezes Simon Wenz.

Podczas gdy wyszukiwarki internetowe takie jak Google pokazują pełną gamę firm oferujących pracę w opiece lub usługi w ramach opieki, coraz trudniej jest znaleźć wśród nich te najlepsze. Dlatego wyróżnienia i nagrody ułatwiają podjęcie dobrej decyzji. W tym roku Instytut Zarządzania i Badań Gospodarczych (IMWF) analizował rynek niemiecki na zlecenie Deutschland Test i magazynu gospodarczego Focus-Money.

Badanie pokazuje, którym firmom Niemcy ufają najbardziej. W tym celu przebadano około 20 000 marek i firm metodami social listening. W procesie tym opinie klientów pochodzące z wielu źródeł w internecie są rejestrowane i oceniane w bazie danych. Firmy, które uzyskały szczególnie pozytywne wyniki w tym największym badaniu ocen klientów, otrzymują nagrodę – i Hausengel jest jedną z nich.

Co klienci szczególnie cenią w Hausengel?

  1. 17 lat doświadczenia. Firma powstała w 2005 r. na potrzeby własnej rodzinnej historii. Zbierane przez lata doświadczenie wpłynęło na poziom empatii, świadomości, jakości i szeroki zakres usług.
  2. Wykwalifikowani opiekunowie. Zaufało nam już ponad 14 000 opiekunów z krajów Europy Wschodniej. Firma Hausengel sama rekrutuje i pozyskuje opiekunów i opiekunki, a następnie starannie przygotowuje ich do zlecenia w Niemczech. W certyfikowanj Akademii Hausengel mają możliwość dalszego kształcenia w zakresie opieki nad osobami starszymi i chorymi.
  3. Pomoc indywidualna. Wykwalifikowani koordynatorzy jak i szeroki zakres usług zapewniają indywidualne wsparcie.

„Budowanie relacji i wymiana informacji z naszymi klientami i partnerami są podstawą naszego dalszego rozwoju i wysokich standardów jakości, które stawiamy sobie za cel każdego dnia. Naszą zasadę kompleksowa opieka traktujemy dosłownie. Dobra dostępność, obszerny zakres usług, jak również szybka pomoc w sytuacjach awaryjnych są dla nas sprawą oczywistą", podsumowuje Wenz.

Więcej informacji na temat tego wyróżnienia można znaleźć na stronie Deutschland Test (od sierpnia 2022).

 

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…