<
Schliessen
Schliessen

Hausengel podwaja premię za polecenie: dobry uczynek i podwójny zysk!

Czy wiesz już, że Hausengel podwaja premię za polecenie? To oznacza, że Twoja rekomendacja opłaca się teraz podwójnie! Ciesz się kwotą w wysokości 200 euro za każde skuteczne polecenie. Jeśli już współpracowaliśmy, to wiesz, jak wygląda obsługa zleceń Hausengel i jakie korzyści wiążą się z naszym systemem franczyzowym. To m.in.:

  • Lukratywne zlecenia w Niemczech

  • Atrakcyjne możliwości zarobkowe

  • Legalna praca oraz bezpieczna umowa

  • Całodobowe wsparcie

  • Załatwienie wszystkich formalności przez Hausengel

Nasza wskazówka: jeśli współpraca z Hausengel jest dla Ciebie źródłem zadowolenia, poleć nas innym. Podziel się pozytywnym doświadczeniem ze znajomymi, którzy także są odważni i gotowi do tego, by pracować w opiece w Niemczech. Warto! Wyświadczysz przysługę nie tylko sobie, ale też innym. Dla nas Twoje zaufanie wiele znaczy.

Przeczytaj referencje naszych franczyzobiorców i dowiedz się, dlaczego oni poleciliby współpracę z Hausengel. Maria, jedna z naszych zadowolonych opiekunek, mówi: „Poleciłam Hausengel mojej sąsiadce. Podobnie jak ja, jest stosunkowo niezależna – jej dzieci są już duże. W Hausengel doceniam to, że mogę swobodnie decydować, kiedy i jak często wyjeżdżam do Niemiec oraz ile chcę zarabiać. Współpraca jest godna zaufania – moja koordynatorka zawsze ma dla mnie czas i wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Poleciłabym Hausengel nawet bez premii – ale oczywiście dzięki niej firma tym bardziej jest świetna! Wykorzystam 200 euro, aby kupić sobie coś fajnego”.

Jeśli, podobnie jak Maria, jesteś z nas zadowolony, poleć nas innym, a my odwdzięczymy się kwotą w wysokości 200 euro. Wszystkie warunki można znaleźć tutaj: formularz polecenia.