Fachowe doradztwo dla opiekunów Hausengel

Franczyzobiorcy Hausengel mogą teraz skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie opieki nad osobami starszymi. Opiekunowie osób starszych w Niemczech to osoby z różnym doświadczeniem. Podczas zlecenia w Niemczech mogą napotkać wiele niespodziewanych sytuacji, w których muszą się odnaleźć. Często brakuje wtedy osoby, która mogłaby fachowo doradzić, jak postąpić w problematycznej sytuacji, tym bardziej, że wymagana jest niekiedy fachowa wiedza. Nawet doświadczone opiekunki mogą potrzebować konsultacji.

O to, do kogo się zwrócić, nie muszą martwić się franczyzobiorcy Hausengel, którzy otoczeni są kompleksową opieką. We wszystkich problematycznych związanych z wykonywanym zleceniem sprawach, opiekunka współpracująca z Hausengel może uzyskać fachowe wsparcie. Porad udzielają telefonicznie wykwalifikowani opiekunowie medyczni oraz pracownicy niemieckich służb pielegniarskich Pflegedienst. Możliwość ta skierowana jest do opiekunek, które podczas zlecenia w Niemczech chciałyby otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące opieki nad osobami starszymi. Konsultacja nie ma charakteru porady lekarskiej, jednak udzielana jest przez wykwalifikowane osoby z przygotowaniem i odpowiednim doświadczeniem. Nasi konsultanci dzielą się swoją wiedzą bezpłatnie i pomagają rozwiązywać problemy występujące na zleceniu. Nieżaleznie od tego, czy problem dotyczy podopiecznego czy sytuacji, która wystąpiła niespodziewanie w trakcie zlecenia, służymy pomocą.

Jak skorzystać z darmowej porady? Każda opiekunka ma swoją osobistą koordynatorkę, która jest dla niej osobą pierwszego kontaktu w Hausengel. To do niej należy skierować najpierw każde zapytanie. Bezpośredni kontakt do wszystkich koordyantorów można znaleźć na naszej stronie internetowej. Natychmiastową poradę można uzyskać w godzinach pracy naszych koordynaotrów, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:30. Zapytania przekazane poza tymi godzinami oraz w weekendy opracowujemy kolejnego dnia roboczego w najszybszym możliwym czasie. Pozostajemy do dyspozycji naszych opiekunek zawsze wtedy, kiedy nas potrzebują.

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…