<
Schliessen
Schliessen

Fachowe doradztwo dla opiekunów Hausengel

Franczyzobiorcy Hausengel mogą teraz skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie opieki nad osobami starszymi. Opiekunowie osób starszych w Niemczech to osoby z różnym doświadczeniem. Podczas zlecenia w Niemczech mogą napotkać wiele niespodziewanych sytuacji, w których muszą się odnaleźć. Często brakuje wtedy osoby, która mogłaby fachowo doradzić, jak postąpić w problematycznej sytuacji, tym bardziej, że wymagana jest niekiedy fachowa wiedza. Nawet doświadczone opiekunki mogą potrzebować konsultacji.

O to, do kogo się zwrócić, nie muszą martwić się franczyzobiorcy Hausengel, którzy otoczeni są kompleksową opieką. We wszystkich problematycznych związanych z wykonywanym zleceniem sprawach, opiekunka współpracująca z Hausengel może uzyskać fachowe wsparcie. Porad udzielają telefonicznie wykwalifikowani opiekunowie medyczni oraz pracownicy niemieckich służb pielegniarskich Pflegedienst. Możliwość ta skierowana jest do opiekunek, które podczas zlecenia w Niemczech chciałyby otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące opieki nad osobami starszymi. Konsultacja nie ma charakteru porady lekarskiej, jednak udzielana jest przez wykwalifikowane osoby z przygotowaniem i odpowiednim doświadczeniem. Nasi konsultanci dzielą się swoją wiedzą bezpłatnie i pomagają rozwiązywać problemy występujące na zleceniu. Nieżaleznie od tego, czy problem dotyczy podopiecznego czy sytuacji, która wystąpiła niespodziewanie w trakcie zlecenia, służymy pomocą.

Jak skorzystać z darmowej porady? Każda opiekunka ma swoją osobistą koordynatorkę, która jest dla niej osobą pierwszego kontaktu w Hausengel. To do niej należy skierować najpierw każde zapytanie. Bezpośredni kontakt do wszystkich koordyantorów można znaleźć na naszej stronie internetowej. Natychmiastową poradę można uzyskać w godzinach pracy naszych koordynaotrów, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:30. Zapytania przekazane poza tymi godzinami oraz w weekendy opracowujemy kolejnego dnia roboczego w najszybszym możliwym czasie. Pozostajemy do dyspozycji naszych opiekunek zawsze wtedy, kiedy nas potrzebują.