<
Schliessen
Schliessen

Boże Narodzenie na zleceniu? To się opłaca!

Już za dwa miesiące Boże Narodzenie. Dla wielu oznacza to chwile spędzone z rodziną, świąteczne dekoracje, dzielenie się radością i miłością. Dla Was jednak, drodzy Opiekunowie, to również czas możliwości. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo się nad spędzeniem go na zleceniu? Tak? W takim razie warto dowiedzieć się, dlaczego to się opłaca.

Na przełomie roku oraz podczas świąt i sylwestra wiele rodzin liczy na profesjonalne wsparcie. Potrzebują Państwa wyjątkowych umiejętności i pełnego serdeczności zaangażowania, aby mieć pewność, że ich bliscy będą otoczeni opieką najlepszą z możliwych. Przy tym wielu opiekunów nie jest dyspozycyjnych w tym szczególnym czasie. Ci jednakże, którzy są gotowi służyć swoją odpowiedzialną postawą i zaangażowaniem, mogą wybierać spośród szerokiego zakresu zleceń, sprawiając przy tym niewątpliwą radość innym ludziom. Wielu zleceniodawców szuka niezawodnych opiekunów, którzy zapewnią ich krewnym najlepsze wsparcie. Wysoki popyt oznacza, że możecie Państwo wyjechać na zlecenie, które będzie idealnie dopasowane do Państwa umiejętności i możliwości czasowych. Wybór ofert, w których potrzebne są Państwa usługi opiekuńcze, jest bardzo szeroki.

Za swoje wysiłki w trakcie świątecznych dni zostaniecie Państwo dodatkowo wynagrodzeni. Od Wigilii (24 grudnia) do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2023 roku), a także od sylwestra (31 grudnia) do Nowego Roku (1 stycznia 2024 roku) mają Państwo możliwość podjęcia lukratywnych zleceń z dodatkowymi premiami świątecznymi. Oferujemy specjalne bonusy w wysokości po 150 € za sylwestra i święta, co daje razem 300 €. W ten sposób wyrażamy uznanie wobec Państwa ciężkiej pracy i poświęcenia po to, by pomóc innym w tym wyjątkowym czasie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy wszelką pomocą w zagwarantowaniu upragnionego zlecenia. Państwa praca jest nieoceniona, gwarantujemy, że otrzymacie Państwo za nią wynagrodzenie, na jakie zasługujecie.