<
Schliessen
Schliessen

Agencja Ubezpieczeniowa Hausengel – ubezpieczeniowa (r)ewolucja

Badania wskazują, że ponad 75 proc. Polaków jest niezadowolona z poziomu życia będąc na emeryturze. Podobnie wysoki wskaźnik osób krytycznie odnosi się do działania publicznej służby zdrowia. Bezproblemowy dostęp do opieki medycznej, a także odpowiednie zabezpieczenie przyszłości były do niedawna problemem, z którym mierzyli się Polacy realizujący zlecenia opieki na terenie Niemiec. Co zmieniło się w tej materii?

Familie

„Wprawdzie również wcześniej ubezpieczaliśmy naszych franczyzobiorców i pomagaliśmy im w wyborze dodatkowych produktów ubezpieczeniowych w ich własnym kraju, jednak nasza obecna propozycja, to całkowita ubezpieczeniowa rewolucja. Działalność naszej agencji ubezpieczeniowej została potwierdzona przez Komisję Nadzoru Finansowego, tj. wpisana do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych – nr agenta: 117211, nr licencji: 11227452/A. Nadal zabezpieczamy naszych franczyzobiorców ubezpieczeniem zdrowotnym i OC na terenie Niemiec, jednak dziś jesteśmy im w stanie zaoferować także pełne spektrum dobrowolnych produktów ubezpieczeniowych obowiązujących na terenie Polski” – deklaruje Simon Wenz, założyciel i dyrektor generalny firmy Hausengel International.

Warto przy tym zaznaczyć, że z szerokiego portfolio ubezpieczeń korzystać mogą jednak nie tylko franczyzobiorcy systemu Hausengel. Kompleksowa ochrona jest więc dostępna dla wszystkich zainteresowanych nią osób. Dzięki potwierdzeniu ze strony Komisji Nadzoru Finansowego, firma Hausengel stała się multiagentem, który w swoim portfolio posiada najróżniejsze produkty ubezpieczeniowe.

Bezpieczeństwo przyszłości i zdrowie

Jak wskazano, większość Polaków niezadowolona jest ze swojego poziomu życia na emeryturze, jak i działania publicznej służby zdrowia. Dwoma najważniejszymi punktami nowoutworzonej agencji ubezpieczeniowej będą więc produkty zabezpieczenia przyszłości oraz topowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Zainteresowani mogą czerpać korzyści nie tylko z szerokiej palety ubezpieczeń na życie powiązanych z programami systematycznego oszczędzania, ale i rozległej palety ubezpieczeń zdrowotnych i pakietów świadczeń profilaktycznych. „Utworzenie własnej agencji ubezpieczeniowej i kooperacja z liderami rynku ubezpieczeniowego, jak i sieciami placówek prywatnej opieki zdrowotnej sprawia, że naszym franczyzobiorcom, jak i wszystkim innym interesantom, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową paletę wysokojakościowych produktów ubezpieczeniowych. Oferujemy więc nie tylko rozwiązania łączące zalety standardowego ubezpieczenia na życie z programami systematycznego oszczędzania, które pozwalają na pomnażanie zgromadzonych oszczędności, ale i ubezpieczenia zdrowotne obejmujące pomoc medyczną w przypadku nagłego zachorowania lub wypadku, jak i świadczenia profilaktyczne. Zakres ochrony, poza pełną opieką profilaktyczną, obejmuje tu m.in. pobyt w szpitalu i ewentualnie niezbędne operacje, zabiegi lecznicze, leki czy środki opatrunkowe oraz łagodzącą ból opiekę dentystyczną. Sprawia to, że ubezpieczeni mogą czerpać korzyści z kompleksowej, odpowiednio wynegocjowanej ochrony ubezpieczeniowej za najlepszą cenę. To wyjątkowo korzystna oferta szczególnie jeśli uwzględnimy, że przeciętne zlecenie realizowane z Hausengel to dochód rzędu 1.200 euro netto miesięcznie” – mówi Wenz.

Oferta uzupełniająca

Tworząc agencję ubezpieczeniową i kooperując z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi Hausengel zyskuje dodatkowo możliwość oferowania zainteresowanym wyjątkowo szerokiego portfolio różnorodnych produktów ubezpieczeniowych. To m.in.: ubezpieczenie OC i Autocasco, Home Assistance, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków czy ubezpieczenia domów, mieszkań i wyposażenia.

„Tak szeroka oferta sprawia, że wszyscy nasi dotychczasowi i przyszli klienci są w stanie dowolnie skomponować swój program ochrony dobrowolnej tak, by odpowiadał on ich preferencjom, a jednocześnie zapewniał optymalną ochronę im oraz ich najbliższym. Inicjatywa ta, to kolejny dowód na to, jak odpowiedzialnie traktujemy nasze motto ‘kompleksowa opieka’. Nasi franczyzobiorcy otoczeni są nie tylko kompleksową opieką, ale mogą obecnie korzystać także z kompleksowej oferty ubezpieczeniowej” – konkluduje dyrektor generalny firmy Hausengel, Simon Wenz.