11 czerwca – Międzynarodowy Dzień Opiekunki Seniora

Praca w roli opiekuna seniora to bardzo wymagające zajęcie. Wymaga wiele cierpliwości, empatii, jak i wyrzeczeń. 11 czerwca został ustanowiony przez Hausengel Międzynarodowym Dniem Opiekunki Seniora, aby uhonorować ludzi, którzy z taką pasją i sercem pomagają innym w swojej pracy.

Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim opiekunom za zaangażowanie w codzienną pracę. Zauważamy Wasz wysiłek i doceniamy Wasze oddanie.

Składamy Wam serdeczne podziękowania i życzymy wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, wielu sukcesów zawodowych oraz wdzięczności ze strony osób, którymi się opiekujecie na co dzień, a także abyście i Wy zawsze czuli się zaopiekowani!!!

Wszystkiego dobrego!

Aktualności
Najnowsze wiadomości z branży opieki domowej
Wszystkie aktualności

Konkurs wielkanocny dla opiekunów

Podejmij zlecenie w Niemczech w okresie wielkanocnym i zarób jeszcze więcej!

Każdy franczyzobiorca przebywający na zleceniu w Niemczech w okresie wielkanocnym może nie tylko otrzymać premię…

Kursy języka niemieckiego z dofinansowaniem dla opiekunów

Hausengel od lat stawia na rozwój kompetencji i umiejętności swoich franczyzobiorców, udostępniając im między innymi bezpłatne kursy online dotyczące opieki nad seniorami. Jednak pracując za granicą,…

Konkurs świąteczny Hausengel został rozstrzygnięty!

Nadszedł czas! Znamy zwycięzców świątecznego losowania nagród Hausengel!

Nasi franczyzobiorcy, którzy w dniach 23-31 grudnia 2022 r. przebywali w Niemczech na zleceniu, automatycznie wzięli udział w…