Referencje naszych kursantów

Od kwietnia 2017 roku oferujemy nasz kurs e-learningowy stworzony we współpracy z wydawnictwem Springer Medizin w 7 różnych językach. Stał się on od tego czasu jednym z istotnych czynników, świadczących o naszej niezawodnej jakości oraz ważnym komponentem kształcenia naszych opiekunów.
 
Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji o wrażeniach naszych kursantów.

"Kurs jest przygotowany profesjonalnie oraz rzeczowo"

Jolanta Leonarda Poniewierska

Kurs firmy Hausengel "Zertifizierte Betreuungskraft im häuslichen Umfeld" jest przygotowany profesjonalnie oraz rzeczowo. Zawsze warto jest korzystać z wszelkiego rodzaju szkoleń, które umożliwiają nam rozwój i lepszą efektywność pracy.

"Pomimo mojego wieloletniego doświadczenia, dowiedziałam się wielu nowych, ciekawych rzeczy"

Emilia Grażyna Kruczyk

Uważam, że kurs "Zertifizierte Betreuungskraft im häuslichen Umfeld" jest bardzo dobry, zwłaszcza dla osób, które rozpoczynają pracę jako opiekun seniora i chcą właściwie wykonywać swoje obowiązki.

"Poznałam nowe metody leczenia i postępowania w przypadku wielu chorób"

Anna Laskowska

Kurs "Zertifizierte Betreuungskraft im häuslichen Umfeld" ("Opiekunka w domowym otoczeniu") jest pomocny dla osób w każdym wieku.

"Dzięki temu kursowi utrwaliłam swoją wiedzę"

Urszula Stefanowska

Mogę szczerze polecić wszystkim udział w oferowanym przez Hausengel kursie "Zertifizierte Betreuungskraft im häuslichen Umfeld" ("Opiekunka w domowym otoczeniu").

"Kurs jest bezpłatny dla osób współpracujących z Hausengel"

Kazimierz Klimkiewicz

Kurs poszerza wiedzę z zakresu opieki nad osobami starszymi i chorymi. Szeroki zakres tematyki medycznej kursu pozwala na kompleksowe poszerzenie wiedzy oraz jej usystematyzowanie.

"Dodatkowy atut przy ubieganiu się o pracę w opiece"

Małgorzata Rusak

Po ukończeniu kursu "Zertifizierte Betreuungskraft im häuslichen Umfeld" ("Opiekunka w domowym otoczeniu") moja wiedza usystematyzowała się. Kurs pozwala poznać potrzeby osób starszych.

"Kurs spełnił moje oczekiwania"

Małgorzata Korczak

Możliwość robienia kursu przez internet jest bardzo dogodną opcją w porównaniu z kursami stacjonarnymi. Kurs pozwala uzupełnić i poszerzyć wiedzę na temat pracy opiekunki osób starszych. Polecam wzięcie udziału zainteresowanym osobom.