Kursy języka niemieckiego

Dla nas, uznanej przez państwo i dopuszczonej w oparciu o dyrektywę AZAV Akademii, szczególnie ważne jest, by wspierać opiekunów także w nauce języka niemieckiego.

Logo an-juLogo Cursuri Autorizate

Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest niezbędnym narzędziem do wykonywania zadań związanych z opieką w domowym otoczeniu i istotnym komponentem w pełni profesjonalnej pielęgnacji.

W naszych międzynarodowych oddziałach Akademii dążymy do tego, by móc zaoferować Państwu możliwie najszerszą ofertę kursów na terenie całego kraju. Na Węgrzech współpracujemy aktualnie ze szkołą językową "AN-JU Nyelviskola", na Litwie z szkołą językową "Gloria Lingua", w Polsce ze szkołami "Profi Lingua" i Empik School Poznan, a w Rumunii z "Centrul de Formare si Certificare Profesionala".

Każdy franczyzobiorca otrzymuje na kurs języka niemieckiego wsparcie finansowe w wysokości 75 euro.

Oprócz tego dajemy naszym opiekunom możliwość, elastycznej i niezależnej od miejsca, pracy nad swoimi umiejętnościami językowymi. W tym celu stworzyliśmy z Phase 6 jedyną w swoim rodzaju aplikację do nauki języka niemieckiego, która obejmuje głównie temat pielęgnacji i opieki w domowym otoczeniu.

Opiekunowie współpracujący z naszą firmą otrzymują roczną bezpłatną licencję. Wszyscy inni zainteresowani mogą wykupić licencję za jedyne 5 euro miesięcznie.