Certyfikowana opiekunka w domowym otoczeniu

Ten niepowtarzalny kurs obejmuje 23 moduły zawierające 230 jednostek lekcyjnych, w ramach których kursant zdobywa gruntowną wiedzę ze wszystkich istotnych zagadnień z zakresu opieki i pielęgnacji we wspólnocie domowej.

SpringerPflege

Kurs w siedmiu językach oparty na e-learningu

 

Certyfikowany kurs jest pierwszym szkoleniem w branży, w formie e-learningu. Oprócz opiekunów z Europy Wschodniej (kurs jest dostępny w wielu językach) z kursu mogą skorzystać wszyscy, którzy prywatnie lub niezawodowo opiekują się członkami rodziny, sąsiadami lub innymi osobami wymagającymi opieki domowej. Jest on również skierowany do doświadczonych opiekunów, pragnących odświeżyć i poszerzyć swoją wiedzę. W Akademii Hausengel mile widziany jest każdy zajmujący się tzw. „opieką całodobową“.

Kurs obejmuje wiele tematów z zakresu opieki i pielęgnacji, które wykraczają poza zakres szkolenia na opiekuna według § 87b niemieckiego kodeksu prawa socjalnego XI!

Logo Industrie-und Handelskammer Kassel-Marburg

Opinie uczestników

 

Zarówno nasi zadowoleni klienci jak i uczestnicy naszych szkoleń są naszą najlepszą wizytówką. Dlatego pytamy ich o opinię!

Nie od dziś toczy się debata czy e-learning jako narzędzie nauki jest dostosowany do przekazywania wiedzy z zakresu wszystkich dziedzin. W celu dokształcania naszych opiekunów w domowym otoczeniu ta forma szkoleniowa sprawdza się natomiast nad wyraz efektywnie. Jest bardzo elastyczna – można z niej korzystać według potrzeby – niezależnie od miejsca i czasu. Cała pozyskana wiedza znajduje bezpośrednie zastosowanie w praktyce.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami uczestników.

Opinie uczestników

  • Zawiera całą gamę interesujących, zróżnicowanych materiałów multimedialnych, takich jak filmy instruktażowe, wykłady ekspertów, karty wiedzy i wiele innych
  • Dodatkowy podręcznik do opracowywania konkretnych przypadków i praktycznych zadań w pakiecie
  • Po ukończeniu kursu treści szkoleniowe są cały czas do Państwa dyspozycji
  • Po uzyskaniu pozytywnego wyniku na teście końcowym, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat wydawany przez państwowo uznaną i certyfikowaną w oparciu o dyrektywę AZAV Akademię Hausengel
  • Osobiste doradztwo Akademii Hausengel w trakcie trwania kursu

Koszt tego certyfikowanego kursu wynosi jedyne 135 euro – wraz z podręcznikiem!

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Z przyjemnością powitamy Państwa jako uczestników naszych kursów. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu:
06424 / 92 837 - 515

Rejestracja

Kontakt

 
 Karolina Kasperek

Karolina Kasperek

Licencjat Opieki zdrowotnej i promocji zdrowia, kierownik Akademii Hausengel