Testy na koronawirusa Testy na koronawirusa

Ups, 404!

Niestety nie odnaleziono poszukiwanej strony… Co teraz?

Praca dla opiekunek w Niemczech

Przyjazna rekrutacja

Praca w opiece w trzech prostych krokach! Nawiąż z nami kontakt, wybierz najlepszą ofertę i wyjedź do pracy w Niemczech! Rekrutujemy opiekunów i opiekunki z całej Polski.

Współpraca z Hausengel
Pełne wsparcie

Jesteś pod skrzydłami Anioła! Opiekunki Hausengel cieszą się kompleksową opieką, także w okresie pandemii. Hausengel oferuje swoim opiekunkom ochronę ubezpieczeniową, obejmującą również nagłe zachorowanie na Covid-19. Opiekunki są na taką okoliczność  odpowiednio ubezpieczone. Państwa zdrowie jest dla nas najważniejsze! 

Nasze usługi
Organizacja podróży

Załatwiamy wszelkie formalności związane z podróżą. Przed wyjazdem opiekunki otrzymują wszystkie niezbędne informacje i dokumenty. Towarzyszymy opiekunce w pierwszym dniu na zleceniu, przy pierwszym spotkaniu z rodziną, co znacznie ułatwia nawiązanie dobrej relacji. Cały ten proces przebiega przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa i higieny.

Organizacja podróży
W Hausengel dostajesz więcej!

Opiekunki Hausengel mogą korzystać z weilu benefitów, od bezpłatnych szkoleń, zwrotu kosztów za kursy językowe przez prywatne ubezpiecznie zdrowotne na terenie Niemiec, opiekę osobistego koordynatora, pomoc księgową w rozliczeniu w niemieckim urzędzie skarbowym, premie za polecenia, po darmowe maseczki ochronne i możliwość wykonania testów na koronawirusa.

Akademia Hausengel