<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Ups, 404!

Niestety nie odnaleziono poszukiwanej strony… Co teraz?

Praca dla opiekunek w Niemczech

Przyjazna rekrutacja

Praca w opiece w trzech prostych krokach! Nawiąż z nami kontakt, wybierz najlepszą ofertę i wyjedź do pracy w Niemczech! Rekrutujemy opiekunów i opiekunki z całej Polski.

Współpraca z Hausengel
Pełne wsparcie

Jesteś pod skrzydłami Anioła! Opiekunki Hausengel cieszą się kompleksową opieką, także w okresie pandemii. Hausengel oferuje swoim opiekunkom ochronę ubezpieczeniową, obejmującą również nagłe zachorowanie na Covid-19. Opiekunki są na taką okoliczność  odpowiednio ubezpieczone. Państwa zdrowie jest dla nas najważniejsze! 

Nasze usługi
Premie za polecenie Hausengel

Pracujemy w zaufanym zespole, na którym możemy zawsze polegać, bo opieka nad osobami starszymi wymaga zaufanych partnerów. Za każde udane polecenie opiekunów spełniających kryteria naszego systemu franczyzowego wypłacamy premię w wysokości 100€! Sprawdź, jakie warunki musi spełniać polecenie, abyśmy mogli wypłacić za nie premię!

Polecenie
W Hausengel dostajesz więcej!

Opiekunki Hausengel mogą korzystać z wielu benefitów, od bezpłatnych szkoleń, zwrotu kosztów za kursy językowe, przez prywatne ubezpiecznie zdrowotne na terenie Niemiec, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, ubezpieczenie w branżowym towarzystwie ubezpieczeniowym służby zdrowia i opieki społecznej, po opiekę osobistego koordynatora, pomoc księgową w rozliczeniu w niemieckim urzędzie skarbowym oraz premie za polecenia.

Akademia Hausengel